Usb mi harici hdd mi?

• Konuyu başlatan fabulla
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 5B
F

fabulla

Ziyaretçi
Arkadaşlar 16 gb boyutunda flash bellek almayı düşünüyorum. Ben bu belleğe film atıp tv'de izleyebilir miyim? Yada ortalama bir 3d film kaç gb boyutunda olur? Eğer 16 gb'yi dolduramıyor ise yazma ve okuma yavaş olduğu için yine 3 D film izleyebilir miyim ?

Sen bize başlıkta belirttiğin soruyu sormamışsın. :)
İlk olarak USB'ye film atıp TV'de -USB girişi varsa ve attığın film uzantısını destekliyorsa- izleyebilirsin.
3D olarak kastettiğin film, 3D modelleme kullanılarak yapılmış bir film mi? Yoksa gözlük takıp izlediğin bir film mi? Ona göre boyut çok çok yükselir ya da azalır.

Eğer 16 gb'yi dolduramıyor ise yazma ve okuma yavaş olduğu için yine 3 D film izleyebilir miyim ?

Derken ne kastettin yine anlamadım. :) Eğer USB'ye film sığıyorsa ve TV'in açıyorsa, okuma hızı kesinlikle yetecektir. :)

Başlıktaki soru usb olmassa harici hdd alacağım :D İkinci sorum 3D film gözlük olarak izleyeceğim ortalama kaç gb tutar örneğin 2 saatlik bir film. Tv'de hepsi var daha yeni aldım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı