HDD RAW'a dönüştü

DonaldDuck

Femtopat
Daha fazla  
Olayı tamamen başından anlatıyorum.
Benim diğer bilgisayarımda olan HDD'i içindeki dosyaları silip biçimlendirdim ve bomboş gözüküyordu. Steam'den oyun indirdiğimde sıkıntı yaratmıyor fakat GTA 5 yüklediğim zaman Epic Games'te yükleniyor. Daha sonrasında

1643618987309.png

Disk böyle gözüküyor ve şu hatayı veriyor:

1643619009602.png

GTA 5'in sadece imleci masaüstümde kurulu gözüküyor. 2 gündür aynısını tekrarladım, boş yere elektrik harcadım.
Bu konuyla ilgili tam bir bilgi sahibi birisi lütfen yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bro Disk yönetiminden diski sıfırlamayı dener misin? Bir de herkeste çalışmıyor ama Avast kullandığım zamanlar diske sağ tıkladığımda Avast ile kıy seçeneği çok yardımcı olmuştu bana.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-31_160000.png
    resim_2022-01-31_160000.png
    2,6 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Şimdi şöyle biçimlendiririm her türlü de içindeki gideceği için içim yanıyor

Yaptım aynı sorun var sadece içi boş yani gene aynı hatayı verecek.
Güncel durum

Bro anladığım kadarıyla sorunu Avast ile de çözemeyeceksin. Diskin kartı oksitlenmiş olabilir belki. Eğer biraz anlıyorum bu işlerden diyorsan diski çıkart üzerinde açıkta duran bir kart varsa eğer o kartı söküp altındaki oksiti silgiyle bile temizleyebiliyorsun. Hard disk oksit çözümü yazarak bakabilirsin.

Yaptım aynı sorun var sadece içi boş yani gene aynı hatayı verecek.

Biçimlendirmeden sonra aynı hatayı verdi mi? CrystalDiskInfo raporu atın sağlığında bir sorun olabilir.

Diski çıkart üzerinde açıkta duran bir kart varsa eğer o kartı söküp altındaki oksiti silgiyle bile temizleyebiliyorsun.

Bu yöntem diski bozabiliyor. Çok zor durumda kalınmadıkça yapmak sağlıklı değil.

Buyur
Bu sadece EPİC GAMES'den uygulama yüklediğimde oluyor STEAM'de sıkıntı yok
Araştırdım hiç bir türlü çözümünü bulamadım
Bro anladığım kadarıyla sorunu Avast ile de çözemeyeceksin. Diskin kartı oksitlenmiş olabilir belki. Eğer biraz anlıyorum bu işlerden diyorsan diski çıkart üzerinde açıkta duran bir kart varsa eğer o kartı söküp altındaki oksiti silgiyle bile temizleyebiliyorsun. Hard disk oksit çözümü yazarak bakabilirsin.
Dediğin şeyi en sonda çarem olmayınca yapabilirim

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-31_164011.png
    resim_2022-01-31_164011.png
    70,3 KB · Görüntüleme: 41
Buyur.
Bu sadece Epic Games'den uygulama yüklediğimde oluyor Steam'de sıkıntı yok.
Araştırdım hiçbir türlü çözümünü bulamadım.

Hatalar tavan yapmış. Disk boş olduğuna göre LLF atabilirsiniz. LLF sonrası tekrardan rapor paylaşın.

Hatalar tavan yapmış. Disk boş olduğuna göre LLF atabilirsiniz. LLF sonrası tekrardan rapor paylaşın.

Bu benim SSD daha yeni aldım buda mı öyle?
Bu benim SSD daha yeni aldım buda mı öyle?
hepsi 100

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-31_170104.png
    resim_2022-01-31_170104.png
    90,8 KB · Görüntüleme: 39

Geri
Yukarı