HDD sağlığı programdan programa değişiyor

Efekan5444

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. HDD aldım. Sağlığına bakmak için programlar indirdim. 1 tanesi bazen 79 bazen 80 gösteriyor. Diğer program 100 gösteriyor. Hangisi doğru bunların?

Dosya Ekleri

• 16913240378123504595527205418667.jpg
    16913240378123504595527205418667.jpg
    228,5 KB · Görüntüleme: 17
CrystalDiskInfo üzerinde kaç gösteriyor?

Kanka bence az gösterene güven eğer bir gariplik varsa bilgisayarda benim Seagate bir disk bozulmustu aynı programlar vardı bende de biri 100 diğeri 29 gosterıyordu baska uygulamalarada tarattırdım HD Tune gıbı 29 doğru çıkmıstı.

Kanka bence az gösterene güven eğer bir gariplik varsa bilgisayarda benim Seagate bir disk bozulmustu aynı programlar vardı bende de biri 100 diğeri 29 gosterıyordu baska uygulamalarada tarattırdım HD Tune gıbı 29 doğru çıkmıstı.

Tamamdir gariplik var evet HDD taktıktan sonra SSD de olan oyunlarda bile FPS drop yiyorum.

Deneyeceğim.

Drop mu yiyon? Onu söylesene kanka senin disk çizilmiş donanımsal olarak disk çizildiği için okunamıyor ve yeniden dönüyor ve bu Windows'u zorluyor yanıt almaya uğraştığı için.

Drop mu yiyon? Onu söylesene kanka senin disk çizilmiş donanımsal olarak disk çizildiği için okunamıyor ve yeniden dönüyor ve bu Windows'u zorluyor yanıt almaya uğraştığı için.

Ne yapmalıyım.

İyi diyor sayı göstermiyor

Kanka bir uygulama vardı adını unuttum Rus yapımı bir uygulama CMD gibi bir arayüzü var eğer diskin çok çizilmemişse oradan taratıp bad sektörleri kapattırcan ama eğer çok hasarlıysa üzgünün fakat kapattınız diyelim disk en az bir 10 20 GB kaybedecek ayrıyeten kapatma sonrasındada diskde oyun oynamayın fotoğraf falan atın

Kanka bir uygulama vardı adını unuttum Rus yapımı bir uygulama CMD gibi bir arayüzü var eğer diskin çok çizilmemişse oradan taratıp bad sektörleri kapattırcan ama eğer çok hasarlıysa üzgünün fakat kapattınız diyelim disk en az bir 10 20 GB kaybedecek ayrıyeten kapatma sonrasındada diskde oyun oynamayın fotoğraf falan atın.

Bilgisayar cidan almıştım 1 hafta önce iade etmeye çalışım bir olmazsa denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı