HDD Verileri Kurtarma Programı Tavsiyesi

Brosfer

Hectopat
Yer
Varşova
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Merhaba arkadaşlar Asus bilgisayarımı yedek almak için Asus'un kendi programı için yedek aldım fakat dalgınlıkla yazıyı okumamışım ben imaj dosyası verir diye düşünerek başlattım işlemi fakat tüm verilerimi sildi. 320 GB Western Digital HDD kullanıyorum. Kurtarabileceğim bir program önerisi yapabilir misiniz acaba. Teşekkürler.

Olayı tam olarak anlayamadım, Asus programı nereye yedekliyor dosyaları? Yoksa tek amacı dosyaları silmek mi?

Recuva genelde ufak çaplı Flash bellekler de kullanılıyor diye biliyorum, 320 GB taraması çok zaman alabilir, ama ben hala olayı tam çözemedim.

Program hakkında eksik bilgi sahibisin sanırım. HDD üzerindeki verileri de rahatlıkla kurtarabilen ücretsiz ve kaliteli bir programdır.

Yanlış hatırlıyor olabilirim, doğrudur. Ancak silinmiş verileri geri getirmek gerçekten zor bir işlemdir, hatta bunun için özel firmalar bile var HDD verilerini kurtarabilmek için.

Geçmiş olsun ... Get data back, recover my files, disk genius, disk digger, photo rec, reuva... gibi yazılımlar büyük oranla iş görüyor yalnız veri kurtarma sürecinde kesinlikle bilgileri başka bir disk üzerine kaydedin aynı disk üzerinde kayıt yaparsanız büyük ihtimalle veriler hasar görür ve zor olan kurtarma süreci belki de imkansız hale gelebilir. Tekrar geçmiş olsun .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı