Çözüldü HDD verileri nasıl geri getirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ucsktr

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar, şimdi dostlar benim HDD'ye format atarken yanlışlıkla ana diski sıfırlayacağıma arşiv diski sıfırlamışım. İçinde çok önemli veriler var. Bir sürü program denedim ama geri getiremedim. Bu diski kurtarmanın bir yolu yok mu? İşlem isterse 10 gün sürsün ama geri gelsin. Çok ihtiyacım var. Özellikle böyle bir şey başınıza geldiyse ne yaptınız? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Dipnot: Silindikten sonra üstüne veri yazılmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim açtığım konuya bakabilirsiniz 640 GB veriyi geri getirdim evet tam 640 GB. İnşallah işinize yarar.
Ben easeus data Recovery ile yaklaşık 500 GB dosyayı kurtarmıştım ama ücretli. Ücretsiz versiyonu iki GB idi galiba. Eğer çok önemliyse belgelerin deneyebilirsin.

Paralı sürümünü kullanmama rağmen bütün dosyaları bozuk kurtardı zaman israfı bir program. Para iadesi istedim verdiler Allah'tan geri paramı.
Hocam bir şeyler çıktı ama istediğim dosyalar bunlar değil, ne gibi şeyler Windows arkaplan resimleri bazı bilmediğim exeler, içi boş klasörler vs. umarım ki tarama bitince buldukları sadece bunlarla sınırlı kalmaz. 254 GB kaldı taramaya devam ediyor :)

Bak sitesinde videolu anlatım mevcut oradan bak istersen arayüzü tanıma açısından.

Bak sitesinde videolu anlatım mevcut oradan bak istersen arayüzü tanıma açısından.
Atladığım bir şey olabilir belki ama program gerçekten işe yarayacakmış gibi hissettiriyor :) Recovery Drive dedim direk bodozlama daldım olaya ama birde sitelerine göz gezdireceğim hocam. Benim diske windows formatlama ekranında biçimlendirme yapmıştım yanlışlıkla ne kadar güçlüyse artık biçimlendirme olayı dosyalar uçtu gitti :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı