HDD'deki Windows'u SSD'ye Taşımak

BarışBrawler

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim SSD arızalandı garantiye yolladım 7 ila 10 gün arasında geleceğini söylediler. Şimdi ben o yokken PC'mi kullanmak için Hard diske Windows yüklesem ve Windows yüklerken Windows için HDD'den 50GB alan ayırıp SSD gelince o 50 GB alanı Hard diske aktarıp SSD'ye Windows yükleyebilir miyim? Daha sonra SSD'yi bootlayıp Hard diskten Windows silebilir miyim veya nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk klonlama ile yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Disk klonlama ile yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki ben klonladıktan sonra hdd mi sıfırlamasam nolur? Ben hdd deki verilerimin gitmesini istemiyorum. Yani ssd gelene kadar hdd kullanacağım o gelince içindeki verileri kaybetmeden ssd ye Windows yükleyeceğim ne yapmalıyım?
Birde hddye Windows yüklemek istersem biçimleneceği için Hdd zaten Windows yüklenirken sıfırlanır mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı