HDD'den Veri Kurtarma

FrontierEagle

Kilopat
Yer
Hatay/İskenderun
Bugün bir müşterim format attırmak için bilgisayarını getirdi. Yedek olmadığını ve C'sini silebilirsin dedi ama D kısmına dokunma dedi. Formata başladım W7 64Bit sistem kurmak için gerekli ayarlamaları yaptım. Disk ayarlama bölümüne geldiğim de ise C'yi sildim yeni bölüm oluşturacaktım "GPT disk hatası" vermişti.

Bu tür önce ki durumlar da D yedeği alıp cmd üzerinden formatlıyordum hallediyordum. Bende yedek almadan bir yolu varsa deneyeyim dedim ufak bir araştırma yaptım diskparttan list disk olarak değilde list volume olarak denedim fakat bu sefer hem C'yi hem D'yi sildi.

Benim bu silinen D kısmında ki bilgilere ihtiyacım var. Yarına kadar vaktim var bu gece halletmem gerek.

Denediğim Programlar:
  • Recuva
  • Restorer Ultimate
Şu an bu konuyu açarken MiniTool deniyorum. Bu konu hakkında yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önerdiğim programla daha önce formatladığım harddisk'ten birçok verimi kurtarmıştım. Resim,video ve diğer dosyalar olarak. Scan kısmında detaylı ve yavaş tarama yaptırman lazım. Biraz uzun sürüyor.

Benim önerdiğim programla daha önce formatladığım harddisk'ten birçok verimi kurtarmıştım. Resim,video ve diğer dosyalar olarak. Scan kısmında detaylı ve yavaş tarama yaptırman lazım. Biraz uzun sürüyor.

Umarım olur da işte benim yaptığım işlemde C ve D varken şimdi C var benim şüphe duyduğum konu o umarım çözüme kavuşurum. Teşekkürler ben buralardayım aklına bir şey gelirse bekliyorum buralarda :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı