HDD'in Hiçbir Oyunu Açamaması

Mefleck

Hectopat
Merhaba, normalde her şey düzgün giderken bir anda bugün hiçbir oyunu açmamaya başladı, sebebini anlamadım. Sistem özelliklerim yeterli ve işletim sistemim Windows 10.
Altını da çizmek istiyorum. Açmak için 10-15 tane oyun denedim (Monster Hunter World, Assasin's Creed Odyssey, Witcher 3, Elder Scrolls 5, Rainbow 6 Siege gibi) hepsi de oynatma menüsündeyken gayet düzgün açılıyorlar fakat oyunu başlat veya kayda devam et dediğimde yükleme ekranında oyun tamamen kapanıyor. Sadece Hollow Knight, Dead Cells gibi oyunlar açıldı. Ekran kartı olarak Gtx 970 ve işlemci olarak Intel i5 6500. Bu bütün saydığım oyunlar zaten oynadığım veya ortasında kaldığım oyunlar. Tam olarak kesin olmasa da SSD'ye kurulu Dark Souls 2 ve Dark Souls 3 oldukça normal bir şekilde çalışıyor fakat HDD'deki bütün oyunlar neredeyse problemli. Zaten aynı HDD ile ufak açılmama sıkıntıları yaşamıştım ama bu kadar büyük bir sorun değildi. Artık hiçbir şeyi açamaz oldu. Yardım ederseniz çok sevinirim, teşekkürler
Örnek olarak Batman Arkham Knight böyle bir hata verdi.

Dosya Ekleri

• 2019-04-12_12-05-54.jpg
    2019-04-12_12-05-54.jpg
    329 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı