HDD'nin sıfır olduğunu nereden anlarız?

Hayır

Tamam Teşekkürler.

Peki harddisk diğelim yenilenmiş ama sağlık durumu %100 gösteriyor çok bi sıkıntı olur mu?

Nasıl bir yenileme işlemi yapıldığını bilemeyiz değil mi :)
Sağlık durumu iyi görünüyorsa kullanmadan yana şansınızı deneyebilirsiniz. Yoksa yollarda gide gele zaten bozulacaktır.

Nasıl bir yenileme işlemine tabi tutulduğunu bilemeyiz değil mi :)
Sağlık durumu iyi görünüyorsa kullanmadan yana şansınızı deneyebilirsiniz. Yoksa yollarda gide gele zaten bozulacaktır.
Peki tamam sağlık durumuna bakacağım sata kablosu geldiği zaman teşekkür ederim.

Peki harddisk diğelim yenilenmiş ama sağlık durumu %100 gösteriyor çok bi sıkıntı olur mu?

Disk kullanılmış veya darbe görmüş, bu bir defa kesin.
Zaten anlattığına göre paketlemeyi dahi uydurma yapmışlar.
Şimdi onu denesen bu defa da sana kullanmışsın bahanesi üretirler.
Bence hiç deneme, resmini çek ve geri gönder.

Disk kullanılmış veya darbe görmüş, bu bir defa kesin.
Zaten anlattığına göre paketlemeyi dahi uydurma yapmışlar.
Şimdi onu denesen bu defa da sana kullanmışsın bahanesi üretirler.
Bence hiç deneme, resmini çek ve geri gönder.
Ama anlamadığım bir şey var puf puf ların içinde gri bir şeyin içindeydi ama gri pakedin her yeri kapalı açılıp koyulabilecek bir durumda değil.Yani o adam onu buraya koyamaz büyük ihtimalle bende yırtarak açtım ama çizikler var fotoğrafını atmıştım.

Ama anlamadığım bir şey var puf puf ların içinde gri bir şeyin içindeydi ama gri pakedin her yeri kapalı açılıp koyulabilecek bir durumda değil.Yani o adam onu buraya koyamaz büyük ihtimalle bende yırtarak açtım ama çizikler var fotoğrafını atmıştım.
Statik Poşetin içinde yani. Onun makinası vs. olabilir. Bir de HDD yere düşmüş olabilir.

Şimdi şöyle düşün, hiç bir fabrika çizik bir ürünü satışa sunmaz.
Bir ürünün ambalajı sağlam ama kendisi çizik, açıkça kullanılmış veya darbe gördüğü için birileri tarafından yeniden ambalajlanmış.
O gri dediğin şey sanki hiç açılmamış gibi zaten basitçe yapılabiliyor, o seni yanıltmasın.
Yani ambalajı sağlam ama kendisi çizik olması kullanıldığına veya darbe gördüğüne bir kanıttır.
Üstelik HDD diyorsun, HDD'ler en küçük bir sarsıntıda bozulan bir cihaz.
Benim görüşüm hiç denemeden geri göndermenden yana.

Şimdi şöyle düşün, hiç bir fabrika çizik bir ürünü satışa sunmaz.
Bir ürünün ambalajı sağlam ama kendisi çizik, açıkça kullanılmış veya darbe gördüğü için birileri tarafından yeniden ambalajlanmış.
O gri dediğin şey sanki hiç açılmamış gibi zaten basitçe yapılabiliyor, o seni yanıltmasın.
Yani ambalajı sağlam ama kendisi çizik olması kullanıldığına veya darbe gördüğüne bir kanıttır.
Üstelik HDD diyorsun, HDD'ler en küçük bir sarsıntıda bozulan bir cihaz.
Benim görüşüm hiç denemeden geri göndermenden yana.
Tamamdır geri gönderdereceğim.

Geri
Yukarı