HDD'ye kurulu GTA 5'te harita çok geç yükleniyor

NemesisVac

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi araç sürerken binalar yollar vb. bayağı geç yükleniyor oyunu HDD'ye kurdum.
Sistemim:
8 GB 1333MHz RAM.
R7 240 2 GB ekran kartı.
E7500 işlemci.
500 GB HDD.
240 GB SSD.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    602,1 KB · Görüntüleme: 40
Başlıkta belirttiğim gibi araç sürerken binalar yollar vb. bayağı geç yükleniyor oyunu HDD'ye kurdum.
Sistemim:
8 GB 1333MHz RAM.
R7 240 2 GB ekran kartı.
E7500 işlemci.
500 GB HDD.
240 GB SSD.
Ssd ye alın diyeceğimde çok uğraştırır ama yapacakda birşey yok. Ssd de ne varsa gereksiz hdd ge yollayın. Ssd ye oyunları kurun. Mumkunse de sata ssd alın takın.

Sistemim:
8 GB 1333MHz RAM.
R7 240 2 GB ekran kartı.
E7500 işlemci.
500 GB HDD.
240 GB SSD.
Hocam bütün oyun boyunca böyle mi oynuyorsunuz yoksa sadece başlangıçta mı? HDD'niz ömrünü tamamlıyor olabilir, eğer HDD'nizde yedeği olmayan fotoğraflarınız varsa en yakın zamanda yedeklemenizi öneririm. Ben de 5400RPM bir HDD ile GTA 5 oynamıştım ama bu sorunu çok nadir yaşıyordum.

Sistemim:
8 GB 1333MHz RAM.
R7 240 2 GB ekran kartı.
E7500 işlemci.
500 GB HDD.
240 GB SSD.

HDD kurunca NASA hızında çalışcak diye bekleme HDD oyun için degil genelde ofis ve depolama alanı eklemek için SSD kullanman gerek.

Hocam bütün oyun boyunca böyle mi oynuyorsunuz yoksa sadece başlangıçta mı? HDD'niz ömrünü tamamlıyor olabilir, eğer HDD'nizde yedeği olmayan fotoğraflarınız varsa en yakın zamanda yedeklemenizi öneririm. Ben de 5400RPM bir HDD ile GTA 5 oynamıştım ama bu sorunu çok nadir yaşıyordum.
Araba sürerken oluyor.

HDD kurunca NASA hızında çalışcak diye bekleme HDD oyun için degil genelde ofis ve depolama alanı eklemek için SSD kullanman gerek
Oyunu SSD ye geçireceğim sorunum çözülürmü?

Geri
Yukarı