HDMI 2.0 Portuna HDMI 1.4 Kablosu Takılır mı?

144hz kullaniyorsaniz 2.0 kablo alin. 1.4 kablolar maksimum 120hz e kadar destekliyor diye biliyorum. Ama display portunuz ve kablonuz varsa 144hz destekliyor onu kullanabilirsiniz.

Şimdi biraz araştırdım Wikipedia'da destekler diye gösteriyor.
415637

Şimdi biraz araştırdım Wikipedia'da destekler diye gösteriyor. Eki Görüntüle 415637
144 Hz monitörümüz varsa büyük ihtimal display port desteği vardır ve kutusundan display port kablo çıkmıştır onunla bağlayın tabloya rağmen ben de 120 Hz destekliyor diye biliyorum ama elinizde kablo zaten varsa deneyerek de bakabilirsiniz değerlere

144 Hz monitörümüz varsa büyük ihtimal display port desteği vardır ve kutusundan display port kablo çıkmıştır onunla bağlayın tabloya rağmen ben de 120 Hz destekliyor diye biliyorum ama elinizde kablo zaten varsa deneyerek de bakabilirsiniz değerlere
Monitör ViewSonic VX2458-C-MHD içinden DP kablosu değil HDMI 1.4 Kablosu çıkıyor. Bende de DP kablosu olmadığı için HDMI deniyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı