HDMI girişli monitöre görüntü geliyor VGA'ya gelmiyor

326001

Kilopat
Makaleler
4
HDMI girişli monitöre görüntü veriyor, VGA girişli monitöre görüntü vermiyor. Televizyona da vermiyor. Ne yapmam gerek, VGA to HDMI işimi görür mü?

HDMI girişli monitöre görüntü veriyor, VGA girişli monitöre görüntü vermiyor. Televizyona da vermiyor. Ne yapmam gerek, VGA to HDMI işimi görür mü?
VGA görüntüsünü ekran kartından almanız gerekli. İşlemcinde onboard görüntü birimi olmayabilir. Ayrıca VGA to HDMI değil HDMI to VGA bir dönüştürücü alman gerekli. Görüntüyü ekran kartından monitöre aktarıyorsun. Yani HDMI'da VGA'ya dönüştürmen gerekli.

VGA görüntüsünü ekran kartından almanız gerekli. İşlemcinde onboard görüntü birimi olmayabilir. Ayrıca VGA to HDMI değil HDMI to VGA bir dönüştürücü alman gerekli. Görüntüyü ekran kartından monitöre aktarıyorsun. Yani HDMI'da VGA'ya dönüştürmen gerekli.
Eskiden VGA girişi ile görüntü alıyordum, biraz yıprandı bir daha alamadım. HDMI to VGA alsam, kesin görüntü alır mıyım.
Hdmi ile görüntü alabiliyorum şu an.
Eğer PC topladıysan anakart HDMI görüntü vermez HDMI to VGA alman gerek
Hazır PC. Eskiden VGA ile görüntü veriyordu, giriş kısmı biraz yıprandı aradan zaman geçti, vermedi.
Hdmi ile denediğimde başka monitörde veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı