Monitöre görüntü gelmiyor

Çatapatkerim

Hectopat
Makaleler
1
Bugün yeni bir PC aldım. Almadan önce başka bir monitöre görüntü geldi. Eve getirince kendi monitörüme taktım görüntü gelmedi. HDMI kablosu ile görüntü elde etmeye çalışıyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

Bugün yeni bir PC aldım. Almadan önce başka bir monitöre görüntü geldi. Eve getirince kendi monitörüme taktım görüntü gelmedi. HDMI kablosu ile görüntü elde etmeye çalışıyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı?
Kasayı TV'ye veya farklı monitöre bağla. Eğer görüntü gelmezse "kabloyu" değiştir. Görüntü gelirse monitörün kablolarını kontrol et ışığı falan yanıyor mu? Hâlâ gelmezse monitörü bakıma gönder.

Monitör ve ekran kartı nedir? Taşıma esnasında sökülen parça oldu mu? Aparat kullanıyor musunuz? Kablonun ve monitörün sağlamlığı kesin mi? Bonus.
Rx 5600xt.Monitör ise Asus VG248
Monitör ve ekran kartı nedir? Taşıma esnasında sökülen parça oldu mu? Aparat kullanıyor musunuz? Kablonun ve monitörün sağlamlığı kesin mi? Bonus.
İkisinde sağlamlığın kesin olduğundan eminim.Acaba kasanın görüntüsünü laptoba aktarmam mümkün mü?
Ya da laptobun görüntüsünü monitöre.

Yeni konular

Geri
Yukarı