HDMI to VGA dönüştürücü görüntü kalitesini bozar mı?

Daha fazla  
Evet arkadaşlar, ekran kartım HDMI ancak monitörüm VGA olduğu için bir adet HDMI to VGA alacağım. Ancak duyduğuma göre bu tarz dönüştürücüler görüntü kalitesini düşürüyormuş. Eğer bu ucuz dönüştürücüler içinse bana görüntü kalitesini bozmayacak kaliteli bir dönüştürücü önerir misiniz? Fiyat önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar, ekran kartım HDMI ancak monitörüm VGA olduğu için bir adet HDMI to VGA alacağım. Ancak duyduğuma göre bu tarz dönüştürücüler görüntü kalitesini düşürüyormuş. Eğer bu ucuz dönüştürücüler içinse bana görüntü kalitesini bozmayacak kaliteli bir dönüştürücü önerir misiniz? Fiyat önemli değil.

Düşürür ama çok az düşürür. 3 yıl kullandım. Ugreen modelleri kalitelidir.

Bir tık bozabiliyor evet. Eskiden monitör al geç denilebilirdi tabi ama artık monitörler çok pahalı o yüzden kafaya takmayın bence.

Görüntü kalitesinde bir düşüş olabilir. Farkedilebilir olacağını sanmıyorum. Daha büyük problem, ben dönüştürücü kullanırken bilgisayarımın monitörümü allaha emanet görmesiydi. Bilgisayar kapandığında 10 dakika sinyal yok ekranı odamı aydınlatmaya devam ederdi. Sinir bozucu olabiliyor.

Ben önce bunu alıp deneyin derim. Hem daha ucuz hem de işinizi görmezse iadesi kolay olur. Bende iki ürün de vardı ve Dark görüntü olarak daha iyiydi benim deneyimlerime göre

Yeni konular

Geri
Yukarı