HDMI to VGA dönüştürücü önerisi

Batu Z

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem yetmediği için bir süre yeni sistemimi eski monitörümle kullanacağım. Fakat monitörde HDMI veya DP girişi yok, ekran kartında ise sadece HDMI ve DP girişleri var. Bu yüzden HDMI to VGA dönüştürücü almak zorundayım ancak internette okuduğuma göre bazıları çalışmıyormuş. Bu yüzden sizlere sormak istedim. Bana en fazla 30 TL'lik HDMI to VGA dönüştürücü önerebilir misiniz?

@PanzerTR
Evet, önerilmediğini biliyorum. Ancak yapacak bir şey yok bir müddet böyle kullanmak durumundayım. Zaten ilerleyen zamanda yeni bir monitör alacağım. Bir de attığınız dönüştürücü maalesef bütçemi aşıyor. Maksimum 30 TL olacak şekilde başka önerileriniz var mı?

Bu nasıldır? Bir fikriniz var mı?

@PanzerTR
Evet, önerilmediğini biliyorum. Ancak yapacak bir şey yok bir müddet böyle kullanmak durumundayım. Zaten ilerleyen zamanda yeni bir monitör alacağım. Bir de attığınız dönüştürücü maalesef bütçemi aşıyor. Maksimum 30 TL olacak şekilde başka önerileriniz var mı?
''... en fazla 30 TL'lik HDMI to VGA dönüştürücü önerebilir misiniz?'' pardon bu kısmı görmemişim.

Bu bütçe kısıtlamasından sonra kendi önerim yok maalesef. Bir arkadaşımın kullandığı dönüştürücüyü önereyim o halde.

Geri
Yukarı