HDMI to VGA görüntü vermeme sorunu

ugur kubilay

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir sistem topladim, ekran karti modelim GTX 1050. HDMI ve DVI çıkışlarına iki türlü dönüştürücü de alıp denedim, monitörüme görüntü gelmedi. Monitörümde tek giriş var o da VGA. Anakartimdaki VGA slotuna taktığım da kabloyu monitöre görüntü geliyor fakat ekran kartından alamıyorum, sorun monitörde mi? Değiştirmem mi gerek? Ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız çeviricilerin linklerini paylaşabilir misiniz?
Muhtemelen aktif bir çevirici almadınız.

Aldığınız çeviricilerin linklerini paylaşabilir misiniz?
Muhtemelen aktif bir çevirici almadınız.
Hocam merhabalar. Konu içinde soru sormak mantıklı mı bilemiyorum. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Ben de bu durumu paylaşıyorum. Yeni bir bilgisayar topladım. Televizyondan HDMI'a bağladığım da görüntü veriyor. Problem yok. Fakat S-LINK SL-HV56 HDMITO VGA ÇEVİRİCİ 'dan aldığım cihaz VGA çıkışlı monitörüme görüntü vermedi. 2 adet VGA çıkışlı monitörüm var. İkisinde de çalışmadı. GTX 1050ti Palit modeli mevcut. VGA to DVI dönüştürücü de çalışmadı. Ne yapmam gerekiyor?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı