Hearts of Iron 4 alınır mı?

HOİ4 coğrafya geliştiren bir oyundur. Strateji seviyorsanız ve harcamaya hazır olduğunuz 300 saatinizi varsa düşünmeden alın. DLC'ler gerekli ama onlari da göz önüne alın.

Yaklaşık 60 TL'ye almıştım pek oyun oynayacak vaktim olmadığından oyunu öğrenemedim param da boşa gitti eğer öğrenebilirim diyorsanız alın.

Oyunu öğrenmek zor oluyor ben oyunu öğrenenemiştim ve sıkılmıştım iade etmiştim. Ama EU4'e alışmıştım. Bana kalırsa deneyin beğenmezseniz iade edin.

Zaman varsa keyifli. Saatlerce oynadıktan sonra yine de bilmediğiniz şeyler olacak. Ben öğrenmedim mesela :D
Coğrafyayı falan ben de sevmem ama alakası yok sanırım.

Öğrenmek için zaman ayırman lazım. YT'da bol bol video izle derim ilk etapta. İlk 30-40 saatin bata çıka gider, sonra biraz alışırsın. 100 saat civarından sonra esas zevk başlar. Paradox sistemine bir kere alışırsan diğerleri daha da kolay gelmeye başlar. Bu kadar uzun saatler gömemem dersen hiç bulaşma derim.

Hocam HOI4'de zorlanıp EU4'e mi alıştınız? Uzaylı olmadığınıza emin misiniz?

Evet hocam. HOI4 bana görede değildi. Aynı oyunlar strateji ama EU4 bana daha hoş gözüküyor. Ve bir arkadaşında dediği gibi zaman ayırmak lazım öğrenmek için ama beni çok sıktı atmosferiyle falan o yüzden iade ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı