Hearts of Iron 4 mod tavsiyesi

Oyunu bırakalı 2 ay oldu. Sağ kolumda artık hissizleşme yaşadığım için, dedim; yeter.
7 saat aralıksız multi oynamışlığım var. Özellikle yabancılarla inanılmaz keyifli geçiyor.
WWI, Kaiserreich, Road to 56 ve Road to 56 RP mükemmeldir.

Peki bu road 56 ve road 56 rpnin farkı ne?
RP: Role Play anlamında yapılmış mod. Özellikle multiplayer oynarken; diğer oyuncular size haritada herhangi bir alanı devredebiliyor, anlaşma üzerine toprak verebiliyor, vs. bir çok submod barındırır. Tavsiye ederim.
Maxmarine isminde bir Türk Youtuber var, RP modu hakkında bilgi için izlemenizi tavsiye ederim.

Kaiserreich. Ama oynamadan önce senaryosunu okuman gerek. Yoksa beğenmeyip
diyerek çıkarsın.

YouTube kanallarından video olarak seyredebilirsin.

Bu mod da güzeldir, senaryosunu okuyabilirsiniz.

Primo Victoria, henüz çıkmadı ama oyunu sadece Avrupa haritasına küçültüp şehirleri falan çoğaltıp oyunu detaylaştıran mükemmel bir mod. Magna Europa'nın yapımcısı yapıyor. O modun da amacı aynıydı ama haritadan ibaretti. Mekanikler, odak ağaçları, olaylar yetersizdi.

Son düzenleme:
HOI 4 dekiler hiçbir şey. Eu 4 de oyunun 4/3'ü DLC. Avrupa'da oyunun kendisi 10 Euro indirimde. DLC'ler ile bu fiyat 183 Euro'ya çıkıyor. İnsanları soymakt apayrı bir seviyeye gelmişler.
Valla şuan ben de tam EU4 alacaktım onu araştırıyordum. DLC'siz olmaz demişler 1 sayfa DLC dolu. Muhtemelen almayacağım bu yüzden, DLC'ler cok pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı