Hearts of Iron 4 dil dosyaları nerede?

İşletim sistemi
Windows 10

KlerhFi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde yazılım bilgim var ancak binlerce dosya arasından oyundaki language dosyasını bulamadım biraz araştırma yaptım oyunun language dosyasını bulduktan sonra yapılabilirmiş sadece.
İngilizcem iyi düzeyde eğer yol gösterilirse yapabileceğimi düşünüyorum şimdiden yardım edecek gönüllü arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Oyunun dilini mi değiştirmek istiyorsunuz o yüzden mi sordunuz anlayamadım daha açıkça söyleyebilir misiniz ?
haklısınız biraz anlaşılması zor olmuş
yok hem kendi ingilizcemi geliştirmek hem de boş zamanlarımı değerlendirmek açısından oyuna türkçe yama yapmayı planlıyorum ama yerel dosyalarda language dosyasını bulamadım daha önce bu işlerle ilgilenmiş arkadaşlardan yardım istedim ben de

haklısınız biraz anlaşılması zor olmuş
yok hem kendi ingilizcemi geliştirmek hem de boş zamanlarımı değerlendirmek açısından oyuna türkçe yama yapmayı planlıyorum ama yerel dosyalarda language dosyasını bulamadım daha önce bu işlerle ilgilenmiş arkadaşlardan yardım istedim ben de
Language dosyası nerede bilmiyorum fakat şöyle bir bilgi vereyim. Türkçe mod yaması indirdiğim de hoi4 için 4 adet değişik dosya vardı interfaces vb vb, bence hepsinin tek tek dil dosyası var.

Geri
Yukarı