Hearts of Iron 4 nasıl öğrenilir?

KremJanti

Hectopat
Oyunu satın aldım bayağıdır oynamak istiyordum. Rehberleri okuyorum, videoları izliyorum, ya adamlar çok detaylı anlatıyor kavrıyamıyorum ya da bende sorun var. Siz nasıl öğrenmiştiniz, şöyle yap dediğiniz yol var mı?

Maxmarine güzel anlatıyor. Ben fazla video izlemeden kendim deneyerek öğrendim. Almanya ile başlangıç yapmak zordur ama öğrenirsen, tam öğrenmiş olursun. Sürekli kaybederek yeniden başlamak beni bayar diyorsanız, Türkiye gibi fazla savaşa girmeyen ülkeleri seçebilirsiniz.

Yabancılardan izlemeni öneririm. Maxmarine iyi güzel anlatıyor doğru ama bayağı uyku getirtiyor izliyorken. Hem oyuna ilk başladığım zamanlar videosunun başın da yemin ediyorum az kalsın uykuya dalacaktım yorgunlukla.

Bende anlamıyordum başta (hala da anlamıyorum) Almanya'yı seçerek başladım yani klasik şeyleri bilirsen yani hangi focus gidilmeli önce ya da reserch gibi mantıklar basit zaten eee tek benim de sıkıntılı olduğum kısım ordu. Ordu kısmı bayağı zorlar a diyorsan ben video izleyerek öğreneyim maxmarina bayağı iyi ama sıkıcı geçiyor.

Oyunu satın aldım bayağıdır oynamak istiyordum. Rehberleri okuyorum, videoları izliyorum, ya adamlar çok detaylı anlatıyor kavrıyamıyorum ya da bende sorun var. Siz nasıl öğrenmiştiniz, şöyle yap dediğiniz yol var mı?

Almanya al, deneyerek öğren tabii askerlerinin topu kaç tane olmalı tank kaç tane, o çok ayrı konu, maxmarine gibi yayıncılardan izlersen öğrenirsin ya da yabancılara bak onlarda iyi. Bunların haricinde şuvaka kanalının RP serisi var eski ama çok eğlenceli en azından bir fikir katar gibi hem sıkılmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı