Hearts of Iron 4'te hangi mod oynanmalı?

Pablo şahin

Picopat
Günümüz modu mu oynamalıyım yoksa 2. Dünya Savaşı'nı mı? Steam'den alacağım şimdi oyunu ilk kez oynayacağım. YouTube'dan az çok bir şeyler biliyorum fakat sormak istedim. Artı olarak bayağı modlar varmış, hangi modları almalıyım?

Direkt İkinci Dünya Savaşı'ndan başlayın. Gaza gelip DLC'leri satın aldıktan sonra oynayamayanları çok gördüm. Biraz öğrenin, sonra başlarsınız diğerlerine. Çerez bir oyun değil.

Günümüz modu mu oynamalıyım yoksa 2. Dünya Savaşı'nı mı? Steam'den alacağım şimdi oyunu ilk kez oynayacağım. YouTube'dan az çok bir şeyler biliyorum fakat sormak istedim. Artı olarak bayağı modlar varmış, hangi modları almalıyım?
Hearts of Iron IV oynayan arkadaşınız varsa beraber oynamayı deneyin. Oynadıkça alışırsınız ve yaklaşık bir 50 saat falan geçtikten sonra mekanikleri ve mantığı kavrarsınız. Şimdiden DLC ya da mod yüklemeye falan gerek yok. Dediğim gibi oyunu anladıktan sonra mod olarak Road to 56 RP (atölye modu) modunu yükleyebilirsiniz.

2. dünya savaşını road to 56 modu ile oynayabilirsin. 1. dünya savaşını the great war modu ile oynayabilirsin. Direkt 1. dünya savaşının alternatif sonunu kaiserreich modu ile oynayabilirsin. 2. dünya savaşını alman olarak oynayacaksan endsieg modu oynamalısın. Oyunu kolaylaştıracak modlar state transfer tool, fps map kullanmalısın.

Geri
Yukarı