Hearts of Iron IV 102 TL'ye alınır mı?

Hocam sade hali bir süre sonra sıkıyor diyorlar dlc almanız lazım biraz pahalıya patlar ama.Bu türe ilginiz var ve oyunu da çözebilirsiniz yüzlerce saat oynarsınız.Ben bile tam çözemedim oyunu ama korsandan 30 saatten fazla oynamisimdir.

Çok uzun süre oynanacak bir oyun ikinci dünya savaşı falan ilgini çekiyorsa alabilirsin ayrıca modları falan da var iyi bir indirim bende zamlanmadan 1 ay önce indirimde 20 TL'ye almıştım bence 102 TL yine fazla fakat TR şartlarında değer diye düşünüyorum. Ama oyunun DLC si vs. de var ve bazı DLC'ler oyuna çok etki ediyor yani DLC de alman gerekebilir ona göre hesap yapabilirsin almasan da olur ama oyunda birçok şey eksik kalır.

Çok uzun süre oynanacak bir oyun ikinci dünya savaşı falan ilgini çekiyorsa alabilirsin ayrıca modları falan da var iyi bir indirim bende zamlanmadan 1 ay önce indirimde 20 TL'ye almıştım bence 102 TL yine fazla fakat TR şartlarında değer diye düşünüyorum. Ama oyunun DLC si vs. de var ve bazı DLC'ler oyuna çok etki ediyor yani DLC de alman gerekebilir ona göre hesap yapabilirsin almasan da olur ama oyunda birçok şey eksik kalır.

Hocam sizce hangi DLC'leri almayıyım.

Hocam sade hali bir süre sonra sıkıyor diyorlar DLC almanız lazım biraz pahalıya patlar ama. Bu türe ilginiz var ve oyunu da çözebilirsiniz yüzlerce saat oynarsınız. Ben bile tam çözemedim oyunu ama korsandan 30 saatten fazla oynamisimdir.

Hocam 127 TL'ye bir pakat var içinde 4 tane DLC geliyor.

1688571660546.png

Son düzenleme:
Ben sana DLC'leri yazayım sen kendine göre aralarından seç oyuna ekledikleri ile birlikte:

1- together for victory​

1661600043010.png

özel odak ağaçları: Avustralya, Kanada, Hindistan, Yeni Zelanda ve Güney Afrika.
eklenen özellikler: özerklik sistemi, kiralama özelliği ve teknoloji paylaşımı.

2- death or dishonor​

1661599536834.png

özel odak ağaçları: Çekoslovakya, Macaristan, Romanya ve yugoslavya.
eklenen özellikler: kara ordusu yenilikleri ve reichskommissariat'lar

3- waking the tiger​

1661600010308.png

özel odak ağaçları: Çin ülkeleri, Japonya ve Almanya.
eklenen özellikler: genarale özellik ekleme, mareşallik, hükümet değişikliği kolaylaştırması.

4- man the guns​

1661600242674.png

özel odak ağaçları: ABD, İngiltere, Hollanda ve Meksika.
eklenen özellikler: donanma yenilikleri ve sürgün hükümetleri koruma.

5- la résistance​

1661600550789.png

özel odak ağaçları: Fransa, İspanya ve Portekiz.
eklenen özellikler: casusluk ve keşif birimleri.

7- Battle for the Bosporus​

1661600668999.png

özel odak ağaçları: Türkiye, Yunanistan ve Bulgaristan.
eklenen özellikler: askerlere seslendirme.

8- no step back​

1661600647270.png

özel odak ağaçları: Estonya, Letonya, Litvanya, Polonya ve Sovyet'ler birliği.
eklenen özellikler: kara ordusu yenilikleri, kaynak sistemi ve demir yolu silahları.

9- by blood alone​

1661601059008.png

özel odak ağaçları: İtalya, Etiyopya ve İsviçre.
eklenen özellikler: barış konferansı yenilikleri, madalya ve ambargo.

(Farklı bir konudan aldım bu yazıyı ve görselleri)

Dediğim gibi istediğini seç ve al bütçene uygun olarak Türkiye oynayacaksan ki oynayacaksındır Battle of bosphorus olmadan Atatürk bile yoktu oyunda ben oynadığım zaman öyle söyleyeyim fakat eğer hepsini istiyorsan da abonelik alabilirsin fiyatı uygunsa.

Hocam sizce hangi DLC'leri almayıyım.

Hocam 127 TL'ye bir pakat var içinde 4 tane DLC geliyor.

Eki Görüntüle 1849163
İyiymiş hocam alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı