Hearts of Iron IV Açılmıyor

O olay nasıl oluyor?
Steam'de oyuna sağ tıklayıp özelliklere girin daha sonra yerel dosyalardan kısmından ''Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula'' seçeneğine basın.
hoi4 dogrulama.png

Arkadaşlar ben kuramadım. Moderatörler değiştirmişler başlığı. Nasıl kurulduğunu anlatır mısınız?
@Tisy
HOI IV'e Türkçe yama yapılmasını önermiyorum (Çeviri tam olmayabiliyor) ama ben yapmak istiyorum derseniz Youtube'da böyle bir video buldum. Oyunun arayüzünü öğrenmeniz yaklaşık 30 saatinizi alıyor öğrendikten sonra Çince'de oynarsınız:) Hem belki 2 ingilizce kelime öğrenirsiniz.

Kusura bakmayın özür dilerim. Yeni konu açmayı bilmiyorumda nasıl silebilirim yorumu onu bile bilmiyorum :D
Sorun yok.
HOI IV'e Türkçe yama yapılmasını önermiyorum (Çeviri tam olmayabiliyor) ama ben yapmak istiyorum derseniz Youtube'da böyle bir video buldum. Oyunun arayüzünü öğrenmeniz 30 saatinizi alıyor öğrendikten sonra Çince'de oynarsınız:) Hem belki 2 ingilizce kelime öğrenirsiniz.
Tamam ona gerek olmasın ama oyuna bile giremiyorum. EU4'te oynuyorum 600 saat var hep ingilizce oynadım.:D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı