Hearts of Iron IV alınır mı?

Merhaba, Hearts of Iron IV alınır mı? Strateji oyunları arıyorum, güzel yorumlar gördüm. Alınırsa DLC'li versiyonunu mu almalıyım, önemli midir?
DLC'ler Paradox oyunlar için maalesef çok gereklidir. Oyunda normalde olması gereken özellikler para göz şirketimiz DLC ile veriyor. Onun dışında eğer oynayan arkadaşınız varsa öğrenmesi çok eğlenceli olacaktır sizin için onun dışında tek başınıza öğrenmek biraz zorlayabilir.

Strateji seviyorsan alınabilir, DLC versiyonlu alırsan oyun daha da zenginleşir. Tavsiyem önce bir indirip oyuna bakın sonradan karar verirsiniz, çünkü her indiren oyuna devam etmiyor. Öğrenmesi biraz zaman alan bir oyun.

Merhaba, Hearts of Iron IV alınır mı? Strateji oyunları arıyorum, güzel yorumlar gördüm. Alınırsa DLC'li versiyonunu mu almalıyım, önemli midir?

Hocam ben Game Pass sayesinde indirmiştim oyunu. Çözemedim ordu bile hareket ettirmedim büyük ihtimal 1 2 gin daha cebeleşsem çözecektim ama bence çok karışık bir oyun. Ama kesinlikle oynanması biliniyorsa efsane.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLC'leri alabiliyorsan al veya yani param yok diyorsanız bi arkadaşınızdan isteyin veya Multiplayer gir genelde Full DLC oynanıyor.
Onun dışında cidden mükemmel oyun güzel işlemciniz varsa.

Bu tarz oyunları seviyorsanız evet alınır. DLCler için EU4'te DLC üyeliği var aylık 10.5TLye HOI4te bulunuyorsa bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı