Hearts of Iron IV düşman birlikleri itilmiyor

memoillili

Centipat
Daha fazla  
Hearts of Iron 4'te Türkiye olarak oynuyorum. Ordumda son teknoloji alet ve edevatlar var. Ancak düşmanı itemiyorum. Lojistiğe bakıyorum eksik ekipmanımda yok. Düşmanlarım Almanya, İtalya, Bulgaristan, Karadağ, Arnavutluk. Ama sayıca üstünüm ve ikmaldede bir sorun yok. En son beni itmesinler diye kara hisarı çektim. Tanklarlada deniyorum ama yine itemiyorum. Arkamda koskoca itilaf bloğu var. Ne yaparsam yapayım itemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Template atar mısın bir? Almanya biraz güçlü maalesef. Uçak desteğini iyi vermen gerekiyor.

Doktrin, birlik dizaynı ve hava üstünlüğü ne durumda?

1.12 güncellemesi sonrası H*tler buff aldı, artık AI Almanya daha iyi birlik dizaynı yapıyor. Fakat bu H*tler başta olduğunda geçerli.

Uçak desteği bende. Birlik dizaynı dağda savaştığımız için dağ tugayları ı kullanıyorum. Doktrinleride ayarladım. Sayı üstünlüğüne bende.

Uçak desteği bende. Birlik dizaynı dağda savaştığımız için dağ tugayları ı kullanıyorum. Doktrinleride ayarladım. Sayı üstünlüğüne bende.

Template olarak ustunlerdir çünkü öbür türlü itmemen için sebep yok dağ da dağ tugayı kullanıyorsan ve ucuk ustunlugu sendeyse itmen gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı