Heavy Rain Türkçe yama trojan olarak algılanıyor

Matany

Hectopat
Yamayı Anonymous ekibinin Client'i üzerinden kurdum.

1.png

Hocam peki önerdiğniz program var mı? Ve tarama temiz çıktıktan sonra kullanılır mı yama.

MBAM ile taratın MBAM bedava sürüm yazın çıkar ama burada önemli olan tam tarama yapmanız. İnternetten bakın tam tarama nasıl yapılır diye öyle yapın. Eğer bir şey çıkmazsa yamayı kullanabilirsiniz.

MBAM ile taratın MBAM bedava sürüm yazın çıkar ama burada önemli olan tam tarama yapmanız. İnternetten bakın tam tarama nasıl yapılır diye öyle yapın. Eğer bir şey çıkmazsa yamayı kullanabilirsiniz.

Teşekkürler.

Hocam C diskinde oyunum ve oraya kurmaya çalışıyordum yamayı hiçbir sorun çıkmadı şimdi de tüm diskleri kapsayan bir tarama yapmalı mıyım sizce?

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Hocam C diskinde oyunum ve oraya kurmaya çalışıyordum yamayı hiçbir sorun çıkmadı şimdi de tüm diskleri kapsayan bir tarama yapmalı mıyım sizce?

Anonymous Çeviri güvenilirdir. False-positive büyük ihtimalle önerim MBAM yükleyip tarama yapın siz taramada bir şeyi değiştimeyin direk scan deyin tüm diskleri tarar. Yamayı kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı