[Hediye] 10 kişiye 20 TL Steam cüzdan kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılıyorum, inşallah bana çıkar he çıkmazsa da benim gibi ihtiyaç sahibine çıkar.

Yeni konu bildirimi mi gidiyor bu ne hız? :) arkadaşlar gerçekten ihtiyacı olanlar yani oyun almak için durumu olmayan kütüphanesinde oyunu az olan arkadaşlarımız için yardımcı olalım ama bu iş beni aşıyor. Yönetime kodları iletmeye hazırım. Onlar sanırım daha iyi bir yol bulabilir.

Siz bilirsiniz hocam 120 oyunum var diğer arkadaşlara verebilirsiniz.

Sosyal'de bazı arkadaşlarımızın açtığı başlıklar için böyle bir konu açma gereği duydum. On arkadaşa 20 TL değerinde Steam cüzdan kodu hediye edeceğim. Bu 10 kişiyi sosyal yönetimi de belirleyebilir. Kura olmasını temenni etmem gerçekten sistemi düşük olup mümkünse hiç oyun alamamış arkadaşlara nasip olmasını isterim. Ve durumunuz iyiyse gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlarımızın önüne geçmeyin. Kodları özel mesaj ile belirlenen üyelere ya da yönetime iletebilirim.
Katılıyorum.

Hesabındaki oyunlar Half-Life ve AC1 bu kadar. Katılıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni konu bildirimi mi gidiyor bu ne hız? :) arkadaşlar gerçekten ihtiyacı olanlar yani oyun almak için durumu olmayan kütüphanesinde oyunu az olan arkadaşlarımız için yardımcı olalım ama bu iş beni aşıyor. Yönetime kodları iletmeye hazırım. Onlar sanırım daha iyi bir yol bulabilir.

Belli bir saate kadar zaman verin ve o zamana gelince katılımın bittiğini açıklayın. Ardından katılıyorum yazan herkesin ismini çekiliş yapabileceğiniz bir siteye yazın ve çıkan kişilerin resmini buraya atın iletişim için de DC adresi verin veya kazananların DC adresini isteyin. Steam hesabı da olur. Siz de yapabilirsiniz yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı