[Hediye] AeroCool Strike-X 1100 Watt/ Plus GOLD

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

er36po

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Kars/ Ordu
Daha fazla  
Meslek
İnşaat
Merhaba arkadaşlar.
Strike-X 1100 watt'lık Psu'mu ''gerçekten ihtiyacı olan'' 1 kişiye hediye etmek istiyorum. Bu güç kaynağında en ufak bi sorun yok.
RAM'den kaynaklı olan ancak Power'den sandığım bi sorun yüzünden yeni bir güç kaynağı (Seasonic X-S. 1250 Watt) almıştım. (Yeni aldığım güç kaynağından sonra da aynı sorunu yaşayınca Ram'leri kontrol ettim ve sorunun kaynağına ulaştım.)

Şunu da belirteyim: Benim sistemim overclock esnasında olabildiğince yüksek güç (1300 W. civarında, eğer bu site doğru sonuç veriyorsa daha fazla) tüketiyor. Hal böyle olunca bu hediye edeceğim güç kaynağı sanırsam tam anlamıyla yetersiz gelip olabildiğince fan sesi çıkarıyordu. Ancak OC'sus en ufak bi sesi, gürültüsü olmazdı. Yani OC'suz 2x Titan SLI'da ses yapmayan bir power'in normal bir PC'de ses yapması imkansız.

Neyse.
PSU hakkında detaylı bilgi.
PSU'nun Fiyatı: 600 TL civarında.

Tanıtım video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kutusu ile birlikte yollayacağım:
FormatFactoryPwer.jpg

FormatFactoryPower1.jpg

İ5 6600K sistem için ihtiyaç duyabileceğim bir PSU. Ben alabilirim uygun görürseniz. :)

Son düzenleme:
Bence bu şekilde ihtiyacı olan birisine gitmez bu cihaz. Cihazı orta bir fiyata satıp parasıyla bir öğrenciye kitap veya başka bir şey hediye edebilirisin.

Asım hocama sistem topluyoruz. PSU ihtiyacımız var. Hayır demeyiz şahsen. :)

Benim ihtiyacım var fakat FX 8320 ve 970 Gaming için fazla lükse kaçar sanırım. Bencede ürünü satıp parayı ihtiyacı olan birisine vermek daha mantıklı.

Nasipse 1 hafta içerisinde sistem toplanmış olacak, 6700K + 980Ti. 9 ay sonra taksitleri bittiğinde SLI yapmayı planlıyorum, çizgi film işiyle uğraşıyorum malum. :) Bana gelmeyecekse de gerçekten ihtiyacı olan birine gider umarım diye yazıyordum ki yeni mesaj geldi. @Asım Demir 'e hayırlı olsun diyelim o halde. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı