Hediye için bütçe dostu mouse önerisi

Mando9098

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Ablama Gaming mouse alacağım, uzun süredir eski bir mouse kullanıyor.

Bu aynı tip fareyi kullanıyor balık ETL'i oldugu için elleri de biraz tombul o yüzden mantıklı mouse arıyorum. Ben tam aksine zayıf ve kücük avuclu oldugum için Razer'ın mini modellerinden birini kullanıyorum, o yüzden bilemiyorum hangisi uygun.

SteelSeries Prime Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu mouse uygun mudur? Kaliteli bir şey almak istiyorum ama aynı zamanda fazla param yok o yüzden bütçe dostu bir şey olursa sevinirim.
Not: Razer DeathAdder Essential Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu Razer mouse uygun mudur?

Steelseries mantıklı bir seçim olacaktır.

Eğer ablanız ışık seviyor ise Rival 3 alın ve yazılım ile pembe yaparak verin. Ben memnunum Rival 3'ten.

Hocam Rival 3'ün fiyatı bütcemin üstünde yukarıda belirttiğim SteelSeries uygun mudur?

Razer biraz ergonomik bir model ama eline uygun olacaktır. Prime'a daha çok şans verin derim ama daha iyi bir faredir.

Razer biraz ergonomik bir model ama eline uygun olacaktır. Prime'a daha çok şans verin derim ama daha iyi bir faredir.

Razer kullandıgım için biliyorum rahat ve uzun ömürlü oldugu için sormuştum eğer bu modeli mantıklıysa bunu alacağım.

O model de çok ışık yok sadece ışıksız yani Razer'e şans ver bari, şekilli olmasından bir tık mutlu etme şansın yükselir.

Hocam bende Razer kullandıgım için kullanışlıgını biliyorum aynı tipinin mini versiyonunu kullanıyorum DeathAdder V2 Mini var bende bu da onun büyük hali.

DeathAdder fare çok büyük. Ablanın ellerinin o kadar büyük olma ihtimali yok. SteelSeries Prime en mantıklı tercih. Lakin tipi fazla sade. Razer almayın kronik sorunlu zaten.

Bu modelin kronik ne sorunu var bilmediğimden soruyorum. Üstelik yukarıda halihazırda kullandıgı fareyi bırakmıştım o Razer'dan büyüktür emini ya da aynıdır ablamın eli tam oluyor ona.

Yeni konular

Geri
Yukarı