Hediye verme konusunda en iyi operatör?

Bana Turkcellden sürekli internet çıkıyor. Seçim yapabilme seçeneği iyi Turkcellde. Özellikle internet hediyesi bende çok işe yarıyor kısa süreli yolculuklarda kendi internetimden kullanmadan YouTube'da takılmak güzel.

Turkcell. Bir de bip üzerinden de hediye kazanabiliyorsun. Sadece Turkcell için geçerli. Salla kazan yapınca 2 seçenek geliyor hangisini istiyorsan onu seciyon. Bir de internet disinda baska bir şey gelse bilene 3 saatlik 1 GB her turlu geliyor.

Bana Turkcellden sürekli internet çıkıyor. Seçim yapabilme seçeneği iyi Turkcellde. Özellikle internet hediyesi bende çok işe yarıyor kısa süreli yolculuklarda kendi internetimden kullanmadan YouTube'da takılmak güzel.
Hediyeler arasında seçim yapma imkanımız mı var? Eğer öyleyse çok iyi, zaten bugün Turkcell'e geçiş yapmıştım telefon görüşmelerim çok kötü diye.

Hocam aslında bu durum biraz şöyle, ben üç dört defa operatör değiştirdim. Hangisine geçerseniz ilk başlarda çok güzel şeyler veriyorlar. Sonrasında biraz daha kötü vermeye başlıyorlar. Özellikle Turkcell'deyken (2 seferinde de) başlarda harika hediyeler alırken sonlara doğru internet bile çıkmamaya başlamıştı (saatlik bile çıkmıyordu). Şu anlık Turk Telekom'dayım 3 ay civarı kaldı memnunum. Genelde günlük de olsa internet çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı