Helal olsun Galatasaray!

Arkadaşlar maçı izlemedim önce onu belirteyim. Herkes demiş Galatasaray çok iyi oynadı falan ama istatistiklere baktığımızda pek de öyle görünmüyor. Sadece defans yaparak kazanmışız gibi görünüyor. Ki öyle de yorumlar görmüştüm. Beni aydınlatırsanız sevinirim.Eki Görüntüle 1328933
Futbol izlememen isabet olmuş. Hatta bundan sonrada izleme. Bir şişe soda alayım istersen. İyi gelir hazımsızlığa.

Ben Galatasaraylı biri olarak söylüyorum. Gerçekten çok şaşırdım. Ben çok fazla gol yemez ama yine de yenilir diye düşünüyordum. 0-0 berabere kaldılar. Ne diyim vallahi helal olsun. Bence 2. maçı kaybedeceğiz.

Arkadaşlar maçı izlemedim önce onu belirteyim. Herkes demiş Galatasaray çok iyi oynadı falan ama istatistiklere baktığımızda pek de öyle görünmüyor. Sadece defans yaparak kazanmışız gibi görünüyor. Ki öyle de yorumlar görmüştüm. Beni aydınlatırsanız sevinirim.Eki Görüntüle 1328933
Bazı insanlar istatistiği sadece topla oynamak olarak görüyor. Ki bu çok yanlış. Aslında aksine bu maçta Barcelona'nın daha çok topla oynaması daha doğru. Çünkü Galatasaray topla oynamaya çalışsaydı Barcelona arkadaki açıklıktan faydalanabilirdi. İstatistik ve oyun sadece topla oynamaya göre bakılmaz.

Galatasaray iyi oynamadı akıllı oynadı desek daha doğru olur. Topu onlara verip yormaya çalıştık bence. Kontra yakalamaya çalıştır aralarda. Onun dışında defans futbolu yaptık. İyide yaptık. Olması gereken bence de buydu. Yeri geldi özellikle ikinci yarı uzun süre top çevirdiğimiz dakikalarda oldu. Onun haricinde baskın takım onlar olduğu için oyun soğutmaya çalıştık. Pena özellikle çoğu zaman atışları geç kullandı vaya başkasına kullandırdı. Misal bilerekmi yaptı bilmiyorum topu 2 kez dışarı gönderdi. Hücumlarımız yine kötü değildi ama tabi defansa göre çok azdı. Bence Gomis bir tık erken girmeliydi. Taylan biraz daha etklili olabilirdi. Boey Marcao Nelsson a puanım 10/9 bence yada 10/10 :D Onlar öyle olmasaydı tek kale oynadılar zaaten her türklü gol yerdik. Özellikle Pena, Muslera kesildi maçta.

Geri
Yukarı