Hellblade: Senua's Sacrifice alınır mı?

saatini falan boşver hocam, konusu çok iyi, görüntüler gayet iyi, fiyatı da uygunsa direkt al.. biraz ingilizce gerektiriyor, sorun yoksa alabilirsin.

Fena değil. Fiyatı uygun alınabilir. Grafikler, atmosfer, müzik vs. güzeldi. Kadın karakter olması da hoşuma gidiyor. Bulmacalardan sıkılıp bıraktım ama ben.

Fena değil. Fiyatı uygun alınabilir. Bulmacalardan sıkılıp bıraktım ben.

Aynen öyle, oyun 12 TL'ye değer kesinlikle. Hikayesi sıradandan bir tık öte bence. Dövüş mekanikleri harika ne kadar kendini tekrar etse de. Ama bulmacaları, buna diyecek laf bulamıyorum. O kadar güzel dövüş mekaniklerini çeşitlendirip daha farklı düşmanlar eklemek yerine ışık denk getirmeye çalışıyorsun ve bu biraz kafa açıyor. Kişisel olarak çok zor ve bulmaca içeren oyunlara bayılırım. Ancak bu oyundaki bulmacaların mantığı oldukça garip. Çok güzel atmosfer, çok güzel dövüş dizaynı, bossların işlenişi güzel. Gel gelelim ki, bir yerde ben de bıraktım ve izleyerek bitirdim, bazı bulmacaların o kadar gereksizliği var ki. Bundan sıkılmam diyorsan al. Buraya kadar okuduysan zaten al gitsin ya.

Ben oynarken bulmacaları çözmekten biraz gına gelmişti ama atmosferi çok güzel hikayesi de fena değil 12 TL'ye deneyimleyebileceğiniz bir oyun alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı