Hem iOS hem Android için MSSQL uygulaması

Daha fazla  
Hayırlı günler. Çalıştığım firma benden hem iOS hem de Android çıktısı alabileceğim müşteri arayüzlü bir mobil uygulama tasarlamamı istiyor. Firma MSSQL Azure tabanlı bir veri tabanı kullanıyor. Ben Android Studio üzerinden Java tabanlı bir login ve view ekranı tasarlamıştım halihazırda. Benden iOS için de çalışacak cross bir uygulama bekliyorlar. Sizce Flutter bunun için yeterli mi? Bildiğiniz bir kaynak var mı? Flutter yerine şunu kullanın, daha hızlı veya etkili olur diyeceğiniz bir yol var mı? Önceliğim tabii ki hızlıca yapabilecek olmam. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Flutter veya React Native tercih edeceksin. Yeni başlıyorsan Flutter ile daha hızlı adapte olursun diye düşünüyorum. React Native tarafında react ve javascript bilgin yoksa debelenir durursun.

Flutter veya React Native tercih edeceksin. Yeni başlıyorsan Flutter ile daha hızlı adapte olursun diye düşünüyorum. React Native tarafında react ve javascript bilgin yoksa debelenir durursun.
Hocam React ve Js bilgim var. Dart dilinde hiç bilgim yok. Sizce hangisi daha mantıklı olur? Node.js bilgim de var temel olarak. En azından nasıl kullanacağını hakimim.

Temel programlama yeteneğin varsa, dart öğrenmeye gerek yok diye düşünüyorum. Flutter üzerinde biraz zaman harcarken zaten az çok syntax öğreniyorsunuz.

Sadece C# azıcık ama azıcık if else falan çalışmıştım önceden direk Flutter öğrenmeye başlayacağım o zaman kaynak olarak öneriniz varsa memnun olurum İngilizce olursa ve bedava olursa çok iyi olur ben freecodecamp in 37 saatlik Flutter kursunu izlemeyi düşünüyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce bu izlemeye değer mi daha iyi bir seçenek yok gibi görünüyor? Sıfırdan başlayan biri için uygun mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı