Hem YKS'ye çalışıp hem oyun oynanır mı?

Onun yerine dışarı çıkıp 1-2 saat kahve falan iç milletle ama böyle bir durumun yoksa kafa dağıtmalık oynayabilirsin. Ayrıca matematik yapamıyor olman oyun oynayıp oynamamandan daha büyük bir dert. Hallet bir şekilde.

He sen ünideyken başka üniversiteye gitmek için mi çalışıyorsun tekrardan? Öyleyse bence direkt oyunları çıkar hayatından ya belli ki eskiden çıkarmadın ve istediğin sonuca ulaşamadın o yüzden tekrar giriyorsun. Boş ver oyunu falan 4 ay kendini derse ver.
İstediğim üniversite şu ankinden daha alçak puanda.

Onun yerine dışarı çıkıp 1-2 saat kahve falan iç milletle ama böyle bir durumun yoksa kafa dağıtmalık oynayabilirsin. Ayrıca matematik yapamıyor olman oyun oynayıp oynamamandan daha büyük bir dert. Hallet bir şekilde.
Matematikle hiç uğraşmayacağım. 15 net üstü yapamıyorum. 3 yıldır uğraşıyorum. Zaten hiç de sevmem. Tarih, coğrafya, felsefe gibi dersler çok daha iyi.

Arkadaşlar merhaba. Yeni PC aldım. Sizce hem sınava çalışıp hem de oyun oynanır mı? Bahsettiğim sınav üniversite sınavı. Dil alanından girmeye düşünüyorum ama AYT'ye de başvuracağım. Zaten matematik yapamıyorum ne TYT ne de AYT'de hiç çalışmayacağım matematiğe. Onun dışındaki derslerim çok iyidir. (İngilizce, Türkçe, tarih, coğrafya, felsefe falan) Fakat matematiğim çok kötü.
Hayatınızı vermeniz gerek ki düzgün bir yere girebilin. Bu sene hayatınız yok. Seneye ancak.

Sınav senesı falan olunca oyun yasağı mı var? Kendine hakim olabiliyorsan, oyun bağımlısı değilsen haftada 3 gün maksimum 3 saatini oyunlara ayırabilirsin.

Hocam istediğiniz üniversite daha az puansa merkezi yatay geçiş yapın.
Evet daha az.

Sınav senesı falan olunca oyun yasağı mı var? Kendine hakim olabiliyorsan, oyun bağımlısı değilsen haftada 3 gün maksimum 3 saatini oyunlara ayırabilirsin.
Geçen yıl rehberlik hocası telefonu bile yasaklamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı