Hemen dağılan saça ne yapmalı?

Keremmxo78

Hectopat
Merhabalar. Ben mesela bugün duş alıyorum saçımı falan kuruluyorum. Aradan 3-4 saat geçiyor yatıyorum. Sabah kalktığımda saçım birbirine geçmiş gibi oluyor. O kadar uğraşıyorum ama hiçbir şekilde düzeltemiyorum. Mecbur tekrar saçımı yıkamam gerekiyor. Mesela yolda yürürken bir rüzgar vurduğunda da saçım hemen dağılıyor. Kısacası durumlar böyle. Sabah kalktığımda saçımın bozulmamış olmaması için ne önerirsiniz?

Wax denen yağlandırmayan şekil verici bir şey var diye duydum. Araştırın isterseniz, ya da kısa model kullanıyorsanız sprey ile sabitleyin.

Merhabalar. Ben mesela bugün duş alıyorum saçımı falan kuruluyorum. Aradan 3-4 saat geçiyor yatıyorum. Sabah kalktığımda saçım birbirine geçmiş gibi oluyor. O kadar uğraşıyorum ama hiçbir şekilde düzeltemiyorum. Mecbur tekrar saçımı yıkamam gerekiyor. Mesela yolda yürürken bir rüzgar vurduğunda da saçım hemen dağılıyor. Kısacası durumlar böyle. Sabah kalktığımda saçımın bozulmamış olmaması için ne önerirsiniz?
wax veya jöle , jöle her durumda yakışmayabilir ama uzun saça vs sürülmez zaten bide sabahları fırça ve kurutma makinesiyle fön çekerek düzeltebilirsiniz onun üstünede sürün ne sürüyorsanız

Bandana takıyorum, sayesinde saçlarımı ortadan ikiye ayırmayı alıştırdım. Ön tarafı hafif havaya kaldırıp gözlerime doğru atıyorum uç kısmını. Ne tarağa ihtiyaç duydum ne de sprey, jolelere.
resim_2021-11-25_205145.png
Bu saç modeli hiç bozulmuyor rüzgarda. Tekrar aynı şekline geliyor ve sabah kalkar kalkmaz tek yaptığım saçımı arkaya savurmak.

Geri
Yukarı