Hentai oyunlarında indirim!

Oyunların toplam fiyatı 17,13 TL, hesapladığım kadarıyla tüm kartları toplayıp sattığınız zaman minimum 24 TL ediyor. Tabii bu minimum değer yani oldukça şanssız olmanız gerek. Bu durum da ortalama 28 TL kazansanız 11 TL'ye yakın kâr etmiş oluyorsunuz.

Son düzenleme:
Oyunların toplam fiyatı 17,13 TL, hesapladığım kadarıyla tüm kartları toplayıp sattığınız zaman minimum 24 TL ediyor. Tabii bu minimum değer yani oldukça şanssız olmanız gerek. Bu durum da ortalama 28 TL kazansanız 11 TL'ye yakın kâr etmiş oluyorsunuz.
Peki minimum kârı etmek için ne kadar oynamak gerekiyordur acaba?

Peki minimum kârı etmek için ne kadar oynamak gerekiyordur acaba?
Kart düşürmek için oynamanız gereken saat mevzusu biraz karışık. Kimisi 2 saat dolmadan tüm kartları düşürüyor, kimisi 3-4 saat içinde anca toplayabiliyor. Bana hiçbir oyunda 3 saat dolmadan kart düştüğü olmadı. 3 saatin ardından ancak düşmeye başlıyorlar. Bu arada kart düşürmek için alacaksanız, tüm oyunları aynı anda çalıştırıyormuş gibi gösteren Idle Master Extended yazılımını kullanabilirsiniz.

Şu an alsak ne kadar kâr ettirir ortalama? Vazgeçtim kütüphaneye eklemek istemedim.
Oyunları satın aldıktan sonra kalıcı olarak Steam kütüphanenizden kaldırabilirsiniz. Kendinizi de çevrimdışına alırsanız başkaları da sizin oyunu oynadığınızı görmez.

Kart düşürmek için oynamanız gereken saat mevzusu biraz karışık. Kimisi 2 saat dolmadan tüm kartları düşürüyor, kimisi 3-4 saat içinde anca toplayabiliyor. Bana hiçbir oyunda 3 saat dolmadan kart düştüğü olmadı. 3 saatin ardından ancak düşmeye başlıyorlar. Bu arada kart düşürmek için alacaksanız, tüm oyunları aynı anda çalıştırıyormuş gibi gösteren Idle Master extended yazılımını kullanabilirsiniz.

Çalışma davranışını ne yapmalıyız?
Kimisi Fast mode kimisi ayrı ayrı kimisi 2 saat eş sonra ayrı diyor.

Geri
Yukarı