Hep yalnızım

Spora akşam gidebilme imkanım meslek lisesinde olduğum için tam gün oluyor halk oyunlarına da büyük ihtimalle haftasonu vakit ayırırım.
Halk oyunlarına belediyede, halk eğitim merkezlerinde, derneklerde ya da özel kuruluşlarda gidebiliyorsunuz ve siz tek başınıza olmuyorsunuz kalabalık grupla beraber çalışıyorsunuz yani bu yüzden hocanız size Pazartesi 19.00 dediyse Pazartesi 19.00, Salı 19.00 dediyse Salı 19.00'da orada olmanız gerekiyor özel ders veren hocalar da vardır elbette. Bu yüzden ikisine birden gidecekseniz buna göre ayarlama yapmalısınız. Bu arada halk oyunları kurslarının çoğu Eylül ve Ekim aylarında başlıyor şu anda çalışabileceğiniz bir yer bulabilir misiniz bilmiyorum çok zor.

Halk oyunlarına belediyede, halk eğitim merkezlerinde, derneklerde ya da özel kuruluşlarda gidebiliyorsunuz ve siz tek başınıza olmuyorsunuz kalabalık grupla beraber çalışıyorsunuz yani bu yüzden hocanız size Pazartesi 19.00 dediyse Pazartesi 19.00, Salı 19.00 dediyse Salı 19.00'da orada olmanız gerekiyor özel ders veren hocalar da vardır elbette. Bu yüzden ikisine birden gidecekseniz buna göre ayarlama yapmalısınız. Bu arada halk oyunları kurslarının çoğu Eylül ve Ekim aylarında başlıyor şu anda çalışabileceğiniz bir yer bulabilir misiniz bilmiyorum çok zor.
Bunu öğrendiğim iyi oldu hocam ben bir müsait oldum zaman gidip konuşurum sağolun. 👍

Seninle aynı kaderi paylaşıyorum kardeşim. 24 yaşındayım param var kariyerim var ama yalnızım.
Kulaklığımı takıp cigarettes after sex -K. Dinleyerek bir viski açtım doğum günü bile kutlanmayan başarısız bir adama bakarak yudumluyorum :D iyi geceler.

Hayat böyle, bir şeyleri bir yerlerden veriyor bir yerlerden çalıyor geçmişimi görüyorum sende...

Seninle aynı kaderi paylaşıyorum kardeşim. 24 yaşındayım param var kariyerim var ama yalnızım.
Kulaklığımı takıp cigarettes after sex -K. Dinleyerek bir viski açtım doğum günü bile kutlanmayan başarısız bir adama bakarak yudumluyorum :D iyi geceler.
İyi geceler hocam müziğin ismi iyiymiş :D

Sana ne kadar şunu yap bunu yap desem işe yaramaz ufak tavsiyeler verebilirim. Hayatının belirli dönemlerinde yalnız kalırsın buna karşı ne kadar bir şeyler yapmaya çalışsan da işe yaramaz ben sırf mutlu olayım diye yapmadığım hiçbir şey kalmadı.
Uzatmadan tavsiyele vermem gerekirse insanlardan ilgi almadığın zamanlarda çabalamayı boş vermeni öneririm gidecek insan her türlü gidecek boşuna rezil olma. Boş zamanlarını değerlendirmeye çalış ne bileyim spora odaklan hayatına odaklan dil öğren en kötü oyun oyna birilerinden mesaj bekliyorsan bekleme o sana yazdığında sen saniyesinde dönsen de diğer bir cevabı gene geç alacaksın :D uğraşma sal keyfine bak tecrübeye sabittir.

Şu an sen bir okyanusun ortasındasın sana yardım gelmeyecek çabaladıkça yorulup daha erken boğacaksın kendini, okyanusun keyfini çıkar✨✨.

Sana ne kadar şunu yap bunu yap desem işe yaramaz ufak tavsiyeler verebilirim. Hayatının belirli dönemlerinde yalnız kalırsın buna karşı ne kadar bir şeyler yapmaya çalışsan da işe yaramaz ben sırf mutlu olayım diye yapmadığım hiçbir şey kalmadı.
Uzatmadan tavsiyele vermem gerekirse insanlardan ilgi almadığın zamanlarda çabalamayı boş vermeni öneririm gidecek insan her türlü gidecek boşuna rezil olma. Boş zamanlarını değerlendirmeye çalış ne bileyim spora odaklan hayatına odaklan dil öğren en kötü oyun oyna birilerinden mesaj bekliyorsan bekleme o sana yazdığında sen saniyesinde dönsen de diğer bir cevabı gene geç alacaksın :D uğraşma sal keyfine bak tecrübeye sabittir.

Şu an sen bir okyanusun ortasındasın sana yardım gelmeyecek çabaladıkça yorulup daha erken boğacaksın kendini, okyanusun keyfini çıkar✨✨.
Hayatta yalnız kalacağın dönemler olur elbet, ama bu yalnızlığı kendi tercihinle olması var, bir de sosyalleşemediğin için olması var. Kendi hobisi olursa hem kendisini geliştirir, hem evde canı sıkılmaz, hem de uğraştığın bir şeyde zamanla başarılı olursun ve bu sana hem özgüven hem de mutluluk katar bu da tecrübeyle sabit. Uğraş alanlarında vakit geçirdikçe orada da çevre edinebilir ve sosyalleşebilir, okul ortamında kimseyle anlaşamıyorsa bu demek değil ki hobilerinde vakit geçirirken arkadaş bulamayacak, belki edindiği hobilerden birinde hayatı boyunca sürekli yanında olan yakın bir arkadaşı olacak. Yalnızım diyip evde kalmaya devam ederse nasıl yalnızlıktan kurtulacak, okyanus örneği çok saçma olmuş hiç kusura bakma.

Hayatta yalnız kalacağın dönemler olur elbet, ama bu yalnızlığı kendi tercihinle olması var, bir de sosyalleşemediğin için olması var. Kendi hobisi olursa hem kendisini geliştirir, hem evde canı sıkılmaz, hem de uğraştığın bir şeyde zamanla başarılı olursun ve bu sana hem öz güven hem de mutluluk katar bu da tecrübeyle sabit. Uğraş alanlarında vakit geçirdikçe orada da çevre edinebilir ve sosyalleşebilir, okul ortamında kimseyle anlaşamıyorsa bu demek değil ki hobilerinde vakit geçirirken arkadaş bulamayacak, belki edindiği hobilerden birinde hayatı boyunca sürekli yanında olan yakın bir arkadaşı olacak. Yalnızım deyip evde kalmaya devam ederse nasıl yalnızlıktan kurtulacak, okyanus örneği çok saçma olmuş hiç kusura bakma.

Aynı şeyleri anlattık sadece siz okyanus örneğimi yanlış anladınız :).

Geri
Yukarı