Hepsiburada, 2 El Ekran Kartı Göndermesi

Buyrun buda karar kağıdı:

IMG_2277.png

Ya konunun üzerinden oldukça zaman geçmiş şimdiden bu mesaj yüzünden bildirim alacak arkadaşlardan özür dilerim, öncelikle çok geçmiş olsun bir daha kimsenin başına gelmemesi dileğiyle , ben sadece bir şey sormak istiyorum bu ürünü aldığınız satıcı hepsiburada'nın kendisi mi ? yoksa farklı bir satıcı üzerinden mi aldınız çünkü bende OEM ürün alacağım da fiyatları ve peşin fiyatına taksit imkanı nedeniyle satıcının sadece hepsiburada olduğu ürünleri alacağım tabi ki ama siz oldukça problem yaşamışsınız bu yüzden satıcıyı merak ettim eğer öyle ise tekrar düşüneceğim durumuma göre teşekkürler şimdiden.

@197823 Senin mesajından sonra yeni mesajlara düştüğü için geldim ve ilgimi çekti bütün konuyu okudum. Satıcısı hepsiburada'ymış evet.

Bu arada alan kişi çok uzun aylar boyunca bununla uğraşmış ve sonunda iade hakkı çıkmış. Saşırdım ama sevindim de. Ben de az daha hepsiburada üzerinden telefon alacaktım neyse ki bu hataya düşmemişim. %1'lik bir olumsuzluk payi bile olsa bu riski alamam. Gider 300 lira 500 lira fazla verip mağazadan görerek ve çalıştığına, sıfır ürün olduğuna emin olarak alırım ama hepsiburada üzirinden sözde ucuz ve sözde güvenilir ürün almam.

Bu tür olaylar cidden çok üzücü. Yaşayanlara geçmiş olsun. Ben şahsen ve yakın çevrem dahil, Hepsiburada/N11/İncehesap/Yukko/Trendyol gibi adını hatırlamadığım bir çok yerden değeri 100TL'den 20.000TL'e kadar bir çok teknolojik olsun olmasın ürün satın aldım/aldırdım/alınmasına vesile oldum. Hiçbir sorun yaşamadım. Akrabama önerdiğim 15.000TL'lik Monster'da sorun çıkarmadı, kendime aldığım 4 ayrı amiral gemisi telefon da sorun çıkarmadı. Gaming laptop da aldım ultrabook da aldım hiç sorun yaşamadım. Ürünler hep sağlam-sıfır-sorunsuz elime ulaştı. Kargo yavaşlığı kaynaklı durumlarda doğal olarak sorun kargo oluyor. Tekrar geçmiş olsun. E-Ticaret'e küsmenizi istemem bu sebeple kendi deneyimimi yazdım.

@197823 Senin mesajından sonra yeni mesajlara düştüğü için geldim ve ilgimi çekti bütün konuyu okudum. Satıcısı hepsiburada'ymış evet.

Bu arada alan kişi çok uzun aylar boyunca bununla uğraşmış ve sonunda iade hakkı çıkmış. Saşırdım ama sevindim de. Ben de az daha hepsiburada üzerinden telefon alacaktım neyse ki bu hataya düşmemişim. %1'lik bir olumsuzluk payi bile olsa bu riski alamam. Gider 300 lira 500 lira fazla verip mağazadan görerek ve çalıştığına, sıfır ürün olduğuna emin olarak alırım ama hepsiburada üzirinden sözde ucuz ve sözde güvenilir ürün almam.
Tamamdır teşekkürler.

Benimde bir konum vardı; kullanılmış ve arızalı ekran kartı yolladılar, satıcı Hepsiburada. Haftalarca sorunu anlamakla uğraştım, neler çektim!
Kesinlikle kullanılmış yolluyorlar, kaç konu açıldı. Hepsiburada sitesine olumsuz yorumları eklemiyorlar, onay verilmiyor. Ekran kartını gidin Vatan'dan alın, diğer bileşenleri nereden alırsanız alın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı