Hepsiburada, 2 El Ekran Kartı Göndermesi

O zaman şöyle söyleyeyim attığım resim herhangi bir şey kanıtlamıyor bana göre. Ben yıllardır bu siteyi kullanıyorum ve bu şekilde bir sorunla karşılaşmadım yakın çevremde de buna benzer sorunlar hiç duymadım. Açtığın konuda bir ekran kartı resmi var bana bunu site gönderdi diyorsun. Video yok. Kendi fikrimi söyledim yani. Sen nasıl memnun kalmadığını söylüyorsan bende aksine bir çok ürünü piyasa fiyatından daha uyguna aldım indirimler sayesinde memnun olduğumu yazdım.
😂 😂 😂 😂 😂 Şaka gibi sizin okuma veya anlama ile ilgili bir probleminiz var galiba. Video var diyorum, siz yok diyorsunuz, sen memnun kalmamışsın diyorsun, ben herşeyi ordan aldım bir sorun yaşamamıştım ekran kartını alana kadar. Daha önce hiç böyle bir konu görmedim diyorsunuz forum da bir kaç örneği var, o da yetmezmiş gibi şikayetvar.com'u ziyaret ederseniz daha net bir şekil de anlayabilirsiniz belki. Hepsiburada fanboyluğu yapınca ürünleri size daha ucuza vermiyorlar.
Satışı yapan firmanın ismini konuya eklemelisin. Hepsiburada'nın komple ismini kirletmek yanlış olur.
Tabi buyur resim:

IMG_2150.JPG

😂 😂 😂 😂 😂 Şaka gibi sizin okuma veya anlama ile ilgili bir probleminiz var galiba. Video var diyorum, siz yok diyorsunuz, sen memnun kalmamışsın diyorsun, ben herşeyi ordan aldım bir sorun yaşamamıştım ekran kartını alana kadar. Daha önce hiç böyle bir konu görmedim diyorsunuz forum da bir kaç örneği var, o da yetmezmiş gibi şikayetvar.com'u ziyaret ederseniz daha net bir şekil de anlayabilirsiniz belki. Hepsiburada fanboyluğu yapınca ürünleri size daha ucuza vermiyorlar.

Tabi buyur resim:

Eki Görüntüle 408539
Video var deyip buraya koymamışsın. Dolayısı ile video yok. Çok şükür bir problemim yok ben kendi yorumumu yapıp inanmakta zorlandığımı söyledim sen hafiften hakarete doğru ilerliyorsun. Ben böyle bir konu görmedim demedim düzgün okumaya çalışalım. Ben böyle bir sorun yaşamadım çevremden de duymadım dedim. Şikayet var sitesine baktığınızda şikayeti olmayan hiç bir firma olmadığını da görürsünüz. Ben bir şeyin fanlığını yapmıyorum. Buraya bir ekran kartı resmi atıp bana ikinci el gönderdiler deyip bir çok kişinin memnun kaldığı bir alış veriş sitesini kötülemekte pek hoş değil bana göre. Siteden ürünleri ucuza almak için sadece indirimleri takip etmek yeterlidir bu arada. Tekrar yazıp cevap hakkı doğurmazsan sevinirim.

Konuyu hortlatmak istemiyorum ama kartın seri numarasından ilk ne zaman kullanıma başlandığı bulunamıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan çok sevinçliyim. Bu sabah THH'den kağıt geldi ve ben haklı bulundum tarafıma para iadesi kararı çıktı. İnanmayan HepsiBurada'da fanboylarına akşam eve gidince THH'den gelen karar kağıdını da atacağım. Araya bayram girdiği için ürünün iadesi bayramdan sonraya kaldı. Bayramdan sonra ilk işim ürünü geri yollayıp paramı geri almak olacak.

Konuyu takip eden herkese teşekkürler.

Şuan çok sevinçliyim. Bu sabah THH'den kağıt geldi ve ben haklı bulundum tarafıma para iadesi kararı çıktı. İnanmayan HepsiBurada'da fanboylarına akşam eve gidince THH'den gelen karar kağıdını da atacağım. Araya bayram girdiği için ürünün iadesi bayramdan sonraya kaldı. Bayramdan sonra ilk işim ürünü geri yollayıp paramı geri almak olacak.

Konuyu takip eden herkese teşekkürler.
Adınıza çok sevindim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı