Hepsiburada 2.el HDD gönderir mi?

Göndermez ancak düz Barracuda modelini önermiyorum.

Göndermez ancak düz Barracuda modelini önermiyorum.

Sanmıyorum. Gelirse 14 gün içerisinde direkt iade edebiliyorsunuz.
Faturası gelmezse siparişlerim kısmından fatura talebi açarsınız.
garantisi olur mu acaba?

Seagate firmasinin kendi dagiticisi satiyor. Mümkün degil böyle birsey olmasi.
Fakat HDD'lerin kargosu cok önemli. Data fiziksel olarak islendigi icin, herhangi bir kargo hasari HDD'ye zarar verebilir. Kargoyu inceleyin mutlaka. Özenli sarilmis olmasi gerekir.

Garantisi olur mu acaba?

E tabii. Aldığınız ürünün garantisi olur.
Dediğim gibi 14 gün içerisinde problem yaşarsanız direkt gönderirsiniz.
Atıyorum 1 sene sonra bir şey oldu o zaman garantiyle iletişime geçmeniz gerekir.

Garantisi olur mu acaba?

Gene de riske atmak istemezseniz genelde ben pahalı bir şey aldığımda kutuyu açarken video çekerim. Kırık falan olursa diye sizde yapabilirsiniz.

E tabii. Aldığınız ürünün garantisi olur.
Dediğim gibi 14 gün içerisinde problem yaşarsanız direkt gönderirsiniz.
Atıyorum 1 sene sonra bir şey oldu o zaman garantiyle iletişime geçmeniz gerekir.

Seagate firmasinin kendi dagiticisi satiyor. Mümkün degil böyle bir şey olmasi.
Fakat HDD'lerin kargosu cok önemli. Data fiziksel olarak islendigi icin, herhangi bir kargo hasari HDD'ye zarar verebilir. Kargoyu inceleyin mutlaka. Özenli sarilmis olmasi gerekir.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ürün geldikten sonra HD Tune programıyla taratacağım.

Ürün elinize ulaştığında HD Tune, HDSentinel ve CrystalDiskInfo programları ile diskin istatistiklerine bakın. Ne kadar çalışmış, kaç kere başlatılmış gibi verileri bu programlar size sunar. Çok fazla değilse muhtemelen fabrikada test amaçlı birkaç kere çalıştırılmış olabilir sağlam mı diye. Fakat bu veriler göz ardı edilemeyecek seviyedeyse o zaman iade işlemlerini başlatmanızı öneririm. Ayrıca çeşitli yöntemler ile bunlar sıfırlanabiliyor. %100 kesin değil yani doğruluğu ama muhtemelen bunu yapmazlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı