Hepsiburada aynı iki siparişten birini iptal etme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esat585

Hectopat
2 gün önce Hepsiburada sitesinden Bloody A9081 mouse sipariş ettim. Başta yanlışlıkla başka karttan sipariş ettim fakat 5-6 kere siparişlerime girdiğimde herhangi bir ürün yoktu. Sonra da başka karttan sipariş ettim bu sefer siparişlerime geldi. Ertesi gün ise siparişlerimi kontrol ettiğimde gözükmeyen sipariş gelmişti ve aynı siparişten iki tane var şu an. Bunlardan birini iptal etmem lazım ama iptal butonu falan yok. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün kargoya verilmediyse satıcıya ulaşıp durumu bildirmeniz gerekiyor.

Siparişin yanında Kolay İade butonu mevcut.
Ürün kargolandıysa o yüzden iptal edilemez. Ürün size geldikten sonra iade prosedürünü uygulamanız gerekir.

hepsiburada.JPG

@Hepsiburada

hepsiburada.JPG

Resim bu, eğer kargoya verilmemişse müşteri hizmetlerini arayabilirim.

Arayın, henüz kargoya çıkmamış gözüküyor.

2 gün önce Hepsiburada sitesinden Bloody A9081 mouse sipariş ettim. Başta yanlışlıkla başka karttan sipariş ettim fakat 5-6 kere siparişlerime girdiğimde herhangi bir ürün yoktu. Sonra da başka karttan sipariş ettim bu sefer siparişlerime geldi. Ertesi gün ise siparişlerimi kontrol ettiğimde gözükmeyen sipariş gelmişti ve aynı siparişten iki tane var şu an. Bunlardan birini iptal etmem lazım ama iptal butonu falan yok. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Merhaba, size yardımcı olabilmemiz için sistemde kayıtlı e-posta adresinizi, cep telefonu numaranızı ya da sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı