Hepsiburada siparişi iptal etme

lord4res

Centipat
Hepsiburada.com'dan 1 kulaklık siparişinde bulundum siparişimi tamamladım fakat sepete baktığımda siparişim hala sepette gözüküyordu. Siparişimin alınmadığını düşündüm ve sepetteki siparişi tekrar verdim fakat fark ettim ki iki siparişte alınmış fazladan bir tane daha istemiş oldum yanlışlıkla olduğu için anında iptal etmek istedim fakat siparişi iptal et butonuna tıkladığımda siparişiniz iptal edilemiyor dendi. Oysa ki daha hazırlık aşamasında bile değildi çok zorlanacağım aksi takdirde.

02F6B698-B1C0-4C30-AFDB-BEA963EA1AB9.png803BAEE1-8299-4BB1-BEAA-68A4DE106A71.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerini arayabilirsin. Ya da ürün eline geldiğinde hiç açmadan iade edebilirsin. Çok sorun olacağını sanmıyorum.

Faturalanmadan önce iptal edilebiliyor. Faturalandıktan sonra iptal etmek isterseniz kapıya gelen kargoyu geri çevirip müşteri hizmetlerini bilgilendirebilirsiniz. Verdiği hatanın ekran görüntüsü var mı? Hep HB'den alışveriş yapıyorum, başıma böyle bir şey hiç gelmedi. Bir sorun olmaz, merak etmeyin. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı