Hepsiburada.com aldığım üründeki fiyat indirimli fiyat farkını talep etme

Halilefe4228

Centipat
2 Gün önce Hepsiburada'dan bir bilgisayar satın aldım. Bugün fiyata baktım ve fiyat 300 TL düşmüştü. Şimdi ben bu bilgisayarı tekrar alıp pahalı olanı iade edebilirim. Ancak aradaki fiyat farkını arayarak talep edebilir miyim? (Ürün Hepsiburada tarafından satılıyor. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız ürünü geri iade edin. İndirimli fiyattan tekrar sipariş verin. Aldığınız fiyat üzerinden değerlendirme yapacaktır, size herhangi bir indirim sağlamayacaktırlar.

2 Gün önce Hepsiburada'dan bir bilgisayar satın aldım. Bugün fiyata baktım ve fiyat 300 TL düşmüştü. Şimdi ben bu bilgisayarı tekrar alıp pahalı olanı iade edebilirim. Ancak aradaki fiyat farkını arayarak talep edebilir miyim? (Ürün Hepsiburada tarafından satılıyor. )

O şekilde bir olay mümkün değil. Ucuz olanı satın alın. Pahalı olan yani önceden satın aldığınız ürünün kutusunu açıp kullanmadıysanız aynı şekilde iade edin.

Peki sizce iade ettiğim anda fiyatın artma ihtimali olabilir mi ? :) Şahsen korktuğumdan önce tekrar alıp sonra iade etmeyi düşündüm.

Siz şu anda iade talebi oluşturursanız, geri almak , ödemesini yapmak zorundalar. Eğer şu anda iade talep edip, yeniden sipariş verirseniz mantıklı olur. Ürünün parasını alana kadar indirim sonlanabilir.

Cevaplarınız için tek tek teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı