Hepsiburada.com İade Sürecinde Yaşanan Problem

Zamanında HB'den monitör almıştım ve sorunlu çıkınca iade etmiştim. Beni yaklaşık 1 ay oyalamışlardı servis süreciyle, ki ben de yasal iade süreci içerisinde koşulsuz iade hakkımı kullanarak iade talebi oluşturmuştum. Sizin için 7 günde çözülmesi güzel bir gelişme olmuş, umarım aynı sorunla karşılaşmazsınız tekrar.

Satıcı Hepsiburada olsa da değişen pek bir şey olmuyor. Derin dondurucu iadesi için 2.5 ay bekledim. Olumsuz karar çıkınca ertesi gün THH'ne gittim. Günün sonunda iade talebim onaylanmıştı.

Servisten olumsuz sonuç geleceğini sanmıyorum. Burada sürecin uzamasının sebebi sizin kargo paketini açmanız. Ürünün seri numarasını vs. kontrol edecekler.

Şöyle düşünün. Ben bir laptop aldım. Aynı laptop, tertemiz ama arızalı olanı elimde mevcut. Paketi açıp içinden yenisini alıp bendekini koyup geri gönderebilirim.

Adamlar bunu kontrol edecekler büyük ihtimalle.

Konuyla alakasız olacak moderatörlerden özür dilerim 2.el mesaj atamıyorum.
İşlemci ve soğutucu almak istiyorum WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz 05438413182.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı