HepsiBurada.com Ürün İadesi

Deniz Büktel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepsiburada.com'dan aldım bu kulaklığı bugün elime ulaştı ve çok az ses çıkıyor ve bazen R yani sağ taraftaki kulaklıktan ses gelmiyor. Ayrıca mikrofon da bozuk sanırım, çok uğraştım ama olmadı. En sonunda bi ara geldi sonra yine gitti böyle git gel yapıyor. Daha önce Creative Draco HS-850 kullanıyordum ama kırıldı her tarafı, ben de Snopy'i dayanıklı olduklarını iddia ettikleri için aldım ama ürün daha elime ulaşmadan bozulmuş. İade de edemiyorum, siteden kolay iade kısmına gelince kulaklığı iade etme seçeneği yok, ne olur bi yardımcı olun.

Snopy bana göre en kalitesiz markaların arasında yer alıyor, keşke almadan önce sorsaydınız size en iyi şekilde tavsiyeler verirdik. (y)

14 gün geçmişse ürünü iade edemezsin ama değişime yollayabilirsin. Şu şekil yollayabilirsin, sipariş takip yerine girersin. Aldığın ürünün üstüne tıklarsın ve solda değişim bölümü çıkar. Oradan değişim yapabilirsin. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı