HepsiBurada.com'dan LG G3 Alınır mı?

Aralarında fazla bir fiyat farkı yok. 10-20TL oynuyor. Hangisi denk gelirse ondan alırım :)

LG G2 32GB diyecektiniz sanırım. G3 o fiyata imkansız çünkü :)
Ciddiyim 900 tl'ye geldi tam olarak. 1300 tl g3 130 tl n11.com indirimi(%10 İndirim vardı gecen ayın 15'inde), 100 tl tictoc hediye çeki vardı n11.com'da harcamalık, 111 tl maxipuan(n11.com'dan 100 tl üstü alışveriş yapanlara) birde 50 tl maxipuan yaza hazırlık kampanyası(500 tl üstü alışveriş yapanlara sanırım) böylelikle 900 tl almış oldum. Hatta ve hatta 70 tl fazla ödeyerek 970 tl 9 taksit yapmış oldum ve şuan en iyisini ben yapmış oldum. 9 taksitle 2500 tl ye lg g3 16 gb alanlar biliyorum. Sabır ettim ve saat gece 3 de aldım o fırsatı kaçırmadım. :):)

Demek istediğin o garanti bundan iyi değil. İkisinin de ithalatçı olduğu ve bu firmaların zaten aynı seviyede olduğu. İstisnalar olabilir bir iki tane ama hiçbiri resmi garantinin yerini tutamaz. Ama benim için farketmez dersen N11 veya GG'den almanı öneririm çünkü daha ucuzdur.
Delta servis ithalat olan telefonların en iyi garantisidir. Şikayetvar.com'dan bakabilirsiniz teşekkür oranına.

Ciddiyim 900 tl'ye geldi tam olarak. 1300 tl g3 130 tl n11.com indirimi(%10 İndirim vardı gecen ayın 15'inde), 100 tl tictoc hediye çeki vardı n11.com'da harcamalık, 111 tl maxipuan(n11.com'dan 100 tl üstü alışveriş yapanlara) birde 50 tl maxipuan yaza hazırlık kampanyası(500 tl üstü alışveriş yapanlara sanırım) böylelikle 900 tl almış oldum. Hatta ve hatta 70 tl fazla ödeyerek 970 tl 9 taksit yapmış oldum ve şuan en iyisini ben yapmış oldum. 9 taksitle 2500 tl ye lg g3 16 gb alanlar biliyorum. Sabır ettim ve saat gece 3 de aldım o fırsatı kaçırmadım. :):)

Delta servis ithalat olan telefonların en iyi garantisidir. Şikayetvar.com'dan bakabilirsiniz teşekkür oranına.

Ben hiçbirine güvenemeyip orijinal garantili almıştım. Şimdi alacaklar düşünsün. :D

Hepsiburada.com bildiğiniz market gibidir. Avm'deki gold bilgisayar gibi falan. İnanın farkı yoktur. Kaç kişi oldu soruyor alınır mı alınmaz mı diye. Kesinlikle alınır. Dediğiniz gibi hangi garanti olduğu ürün sayfalarının açıklama kısımlarında belirtiliyor. Hem distribütör hemde paralel olabilir. Paralel olanlarda karşılaştırma olarak n11 veya gittigidiyor'a bakabilirsiniz. Hangisinde daha uygunsa ordan alırsınız. Ama alırken model numaralarını falan tam olarak kontrol etmenizi öneririm. Bazen değişik gönderim olabiliyor. Mesela Paralel olarak satılan i9500 Galaxy s4 modelinde bazı firmalar (hepsiburada.com haricindekiler) i9515 gibi model numaralı cihazları satabiliyordu. Bir sorun teşkil etmiyorsa sizin için tabiki diğer model numaralu cihazla aşırı bir fark yaratmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı