LG G3 alınır mı?

backup_ss

Hectopat
Arkadaslar 1200e lg g3 buldum. Ozel ındırım + bugun aldıgım takdirde 1100 tl'ye gelıyor. S4 kullanıyorum ve sarj sorunu yuzunden (fiyat da uygunken) G3 almayı dusunuyorum. G3'de de şarj sorunu oldugunu duydum. (2k ekrandan ötürü.) kullanan yada bılgısı olan yazarsa cok mutlu olurum

Kullanmıyorum fakat arkadaşımda vardı. Biraz kurcalamıştım. Gördüğüm en iyi telefonlardan kamerası olsun ekranı olsun hızı olsun. Şarj konusunu bilmiyorum.

Şarj istiyorsan Sony Z2 tavsiye edebilirim.

Sarj sorunu var ama gordugum en kaliteli ekranlardan bi tanesi. Uzun sure kullanmadim ama en yakin arkadasim memnun ve gunu cikardigini soyluyor. Oyun oynamiyor twitter instagram falan kullanmiyor.

Ekranından dolayı (2K ekran) şarjının çok uzun süre gitmediğini biliyorum, fakat şarj bence kişisel bir olay. Bence ne telefonda yaptıklarını düşün sonra karar ver çünkü şarj problemi yaşamaya başlarsan eğer, bu problem her gün biraz daha büyüyecektir.

Arkadaslar 1200e lg g3 buldum. Ozel ındırım + bugun aldıgım takdirde 1100 tl'ye gelıyor. S4 kullanıyorum ve sarj sorunu yuzunden (fiyat da uygunken) G3 almayı dusunuyorum. G3'de de şarj sorunu oldugunu duydum. (2k ekrandan ötürü.) kullanan yada bılgısı olan yazarsa cok mutlu olurum
Söylemiş olduğun indirim wep üzerinde ise neyde mağaza ise nerededir bilğilendirirmisin.

Arkadaşlar doğru kullanımla ekran süresi 5-6 saati buluyor, ben 5 saat gördüm en fazla, 6 saat görenler var forumlarda.
Piyasada tasarım,donanım, fiyat performansı olarak en iyi telefon şuan.

Alınmaz paranı boş yere harcama. G3 , jet motoru takılmış otomobil gibidir. Gereğinden fazla yakıt tüketir. 2k ekran var fakat işlemci sd801. Ya otomobil ya da uçak almaya bak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı