Hepsiburada değişim süreci ne zaman sonuçlanıyor?

burakoruc

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hepsiburada aşağıdaki mesajı gönderdi. Acaba değişim işlemi yapan varsa kaç saat ya da kaç gün içerisinde dönüş yapmışlardı?
Merhaba burak bey, ------------- numaralı siparişinizde yer alan MSI VGA GeForce GTX 1660 Ti Gaming X 6 GB PCI-e 3.0 ekran kartı ürünü için yetkili servis tarafından alınan raporuna istinaden değişim talebiniz için yetkili servis ile iletişime geçildi. İşlemlerinizin tamamlanmasına yönelik bilgilendirmeyi en kısa sürede yapacağız. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Alışveriş yapmış olduğunuz firma kendisi direk ürün değişimi yapmamış anladığım kadarıyla. Yani sizin bekleyeceğiniz süre yetkili servisin yapacağı işleme, yoğunluğuna ve işlem hızına bağlı.

Hepsiburada aşağıdaki mesajı gönderdi. Acaba değişim işlemi yapan varsa kaç saat ya da kaç gün içerisinde dönüş yapmışlardı?
MSI servisi değişim yapsa bile, Hepsiburada size para iadesi yapabilir. Ne yazık ki bu sitenin bu şekilde bir müşteri kazıklama politikası mevcut. Aynı marka ve aynı üründe birebir bu sorunu yaşamış ve mağdur olmuş birisi olarak söylüyorum. Takipçisi olun ve olumsuz bir durumda parayı alıp hakkınızı aramaktan vazgeçmeyin.

Alışveriş yapmış olduğunuz firma kendisi direk ürün değişimi yapmamış anladığım kadarıyla. Yani sizin bekleyeceğiniz süre yetkili servisin yapacağı işleme, yoğunluğuna ve işlem hızına bağlı.
Hepsiburada'nın kendisinden alışverişi yaptım. İade istemediğimi belirttim ancak sonuç ne olur bilmiyorum.

Hepsiburada'nın kendisinden alışverişi yaptım. İade istemediğimi belirttim ancak sonuç ne olur bilmiyorum.

Hepsiburada bünyesindeki farklı bir satıcı olabilir diye düşünmüştüm. Satıcı Hepsiburada ise onlar da değişim için servise yöneliyorlar demekki. Ürünün ne durumda olduğunu ve değişimin servis kararına mı bağlı olduğunu Hepsiburada müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz. Sonuç olarak servisten gelen yanıtı beklemekten başka çare yok gibi.

Para iadesi işlemleri 5 gün içerisinde tamamlanıyor, teknik servis işlemleri ise 5-10 gün içerisinde. Eğer bu söylediğim süreleri aşmış ise müşteri hizmetleri ile daha sık irtibata geçin işlemlerinizi hızlandırırlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı