Hepsiburada eksik ürünü gönderdi

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Programlama, Veritabanı ve Algoritma ve Programlama Mantığı kitabının CD'si gelmedi, mesaj attım, şikayetvar yazdım. Şimdi ne yapayım ürünü iade etmem gerekiyor mu? Sadece ürünün CD'si eksik çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Programlama, Veritabanı ve Algoritma ve Programlama Mantığı kitabının CD'si gelmedi, mesaj attım, şikayetvar yazdım. Şimdi ne yapayım ürünü iade etmem gerekiyor mu? Sadece ürünün CD'si eksik çıktı.
😄 Peşini bırakmayın büyük ihtimalle 10 ₺ kod hediye ederler. Paranızıda iade ederler. Genelde bu böyle oluyor. Ama dediğim gibi Hepsiburada'yı ara peşini bırakma biraz sık onları.

Hepsiburada bu işi çözer hiç sorun yaşamazsınız, size gönderen başka bir kurumsa o cd'yi yayınevinden temin ederek sizlere kargolar. Onlardan dönüş bekleyin. Gelen faturadaki noyu arayın kurum hepsiburada değil ise.

Hepsiburada bu işi çözer hiç sorun yaşamazsınız, size gönderen başka bir kurumsa o cd'yi yayınevinden temin ederek sizlere kargolar. Onlardan dönüş bekleyin. Gelen faturadaki noyu arayın kurum hepsiburada değil ise.
Hocam Hepsiburada çok kez güvenimi kırdı. Son yaptığı olay ise benim arkadaşa topladığım bir sistem vardı bundan 1.5 sene önce. Servise gitmek zorunda kaldı içini temizlemişler bir sıkıntı çıktı. Geri dönerken kasa kırık. Yani güvenmemek lazım.

Geri
Yukarı