Hepsiburada eskiyi yenile ile iPhone 11'den 12'ye geçmek mantıklı mı?

Elimde yaklaşık 3 senelik iPhone 11 128 GB versiyon var. Hepsiburada eskiyi getir yeniyi götür kampanyasıyla yaklaşık 15 bin lira kupon veriyor, Hepsiburada'da 2900 lira farkla yenilenmiş iPhone 12 64 GB (B sınıfı kalite) alabiliyorum. Sizce aradaki fiyat farkına değer mi?

Eki Görüntüle 1803030

Eki Görüntüle 1803034
Yenilenmiş bir cihaz almak yerine ikinci el almak daha mantıklı.

iPhone 11 128 GB kullanıyorum ben de hatası hiç yok çiziksiz 15 bine telefoncuya 16 ya kendim elden satabiliyordum. Elden satabilirsen üstünü tamamlayıp sıfır bir iPhone almayı deneyebilirsin.

Sıfır almak için kullanmalısın bu programı bence. 2. El den 2. Ele geçmek bir güncelleme değil bana göre. Hb de Iphone 11 128gb sıfır 18.799 ₺ şuan. Eski telefonu verip sıfır almış olursun cüzi bir miktara. Bu daha mantıklı bence. Ya da Iphone 13 filan al kredi çekip taksitle 15 bin filan koyman gerekir tabi.

Elimde yaklaşık 3 senelik iPhone 11 128 GB versiyon var. Hepsiburada eskiyi getir yeniyi götür kampanyasıyla yaklaşık 15 bin lira kupon veriyor, Hepsiburada'da 2900 lira farkla yenilenmiş iPhone 12 64 GB (b sınıfı kalite) alabiliyorum. Sizce aradaki fiyat farkına değer mi?

Eki Görüntüle 1803030

Eki Görüntüle 1803034

Bence değmez, ayrıca depolamanda düşüyor.
64 GB yeticeğini sanmıyorum, en az 128 olması gerek. Yenilenmiş telefonlar asla alınmaz, garanti çoğu şeyle ilgilenmiyor. İçinde orijinal mi yan sanayimi kullanılıyor bilmiyorsunuz, genelde yan sanayi oluyor. Ayrıca cihazın açılması durumunda garanti iptal oluyor ve garantide çok kapsamlı değil. Kısacası alınmaz, pişman olursunuz.

Hocam eğer iyi durumdaysa kesinlikle alınır. İyice kontrol edin bir yerinde sıkıntı olmasın. Ekran falan değişmişse alınmaz.
Değişensiz, pil sağlığı 85 falan. Şu anki telefonumda yaklaşık 42-43 GB depolama kullanıyorum bence yeter. Bir de elimdeki telefonu 13.5-14 gibi bir şeye satabilirsem çok iyi olacak.

Kuponda yüksek fiyat veriyorlar. Nakit seceneginde o rakam düşüyor. Eger ki telefonu aldıktan sonra, verilecek kuponu Hepsiburada saticisi olan ürünlerin satın alimi icin kullanirim derseniz mantikli ama 15 bin TL ürün aliminda kullanmam derseniz, nakit secenegini dusunun.

Geri
Yukarı